Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbikban Vona Gábor...

Ha a Jobbikban Vona Gábor maradt volna szerintetek milyen lenne a mostani politikai helyzet? Beszállt volna ő is az összefogásba?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem két lista lenne.
2021. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beállt volna.Ezt a bandát már így sem biztos hogy szavazással le lehet váltani.
2021. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván beszállt volna. Vona nem hülye, egy nagyon jó politikusnak tartom. Nyilván neki is elsődleges lett volna Orbán leváltása (anélkül minden más lényegtelen amúgy is), és az önálló pártként nem megy, csak teljes összefogással.
2021. ápr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg beszállt volna.
2021. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mit tett volna, de az egyik videójában arról beszélt, hogy nem úgy kell leváltani a Fideszt, hogy Gyurcsánnyal összefog az ellenzék.
2021. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két lista lett volna, egyik lista MSZP, DK másik lista Jobbik, LMP, Momentum
2021. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Beszállt volna az összefosásba, de csak azzal a feltétellel, ha győzelem esetén kötelezővé teszik a homoszexualitást.
2021. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!