Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy itt tobbnyire...

Az igaz, hogy itt tobbnyire olyan emberek politizalnak, akiknek a vilagon semmi rahatasuk nincs a politikara (azon kivul, hogy elmennek 4 evente szavazni)?

Figyelt kérdés
Ennek mi ertelme? Ez is egy hobbi?

2021. ápr. 27. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem igaz, hogy a polgárnak ne lenne ráhatása a politikára. Tőlünk nyugatabbra igenis tesznek az emberek a jólétükért és az elveikért. Ez alapvető joguk.

Nálunk viszont kialakult egy fásultság, egy ostoba beletörődés. Elvehetik a legjobb egyetemeinket, hülyének nevelhetik a gyerekeinket, focit csinálnak egészségügy helyett, hazudnak reggel, délben és este. Kinyírhatnak 27.000 embert, mert cinikus gyáva senkiháziak.

De ez a buta nép csak ül.

Ami engem elszomorít az az, hogy még az értelmiség is csendben tűri.

2021. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne. Ez egy hobbi. Nagyon jól elszórakoztatják az embereket a pártok. Egy szappanopera az egész miözben a háttérben mindenki szabadkőműves
2021. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy sokan tobb orat itt toltenek egy nap, kulonbozo partok, politikusok es egymas szidasaval?

Ez olyan, mint azok, akik focimeccsre jarnak ki anyazni? Ilyen primitiv idotoltes?

2021. ápr. 27. 10:09
 4/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

A szidalmazás primitív, az érvelés nem :)

Én már rég letettem arról, hogy itt bárkit is meggyőzzek, ám ha valaki rákeres a témára a guglin vagy csak csendes olvasóként van jelen és tanul a válaszomból, már megérte.

2021. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos igaz kérdező.

Néha olyan életképtelenek politizálnak, akik azzal sincsenek tisztában hogy 1+1=2

2021. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Senkinek sincs rálátása mindenre, még az ogy képviselőknek sem, szóval emiatt én nem gondolom, hogy ne kellene politizálniuk. Tudsz még más fórumot, ahol nem fognak személyeskedni, és mégis kifejtheti az ember a véleményét? Én nem ismerek. Szerintem jó, ha az embereket érdekli a közélet.
2021. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek kéne valamilyen módon "politizálnia". A mi társadalmunk, a mi életünk és a mi döntésünk. Jobb esetben nem csak 4 évente egy érzelmileg túlfűtött x, hanem a közéleti események követése és adott esetben a megfelelő eszközök használata amivel a kormány tudtára lehet adni az álláspontunkat. Szerintem a szocizmus legnagyobb bűne, hogy elterjesztette azt a tévképzetet, hogy a politika mocskos és inkább ne akarjunk belekeveredni. Az ő szempontjukból ez volt hasznos de sajnos ma pont ezért léteznek olyan élősködő férgek a közéletben mint orbán vagy gyurcsány.
2021. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagyunk mi elfuseraltak, akik kockulunk a gep elott es eroltetjuk a virtualis eletunket ... meg vannak masok akik az igazi eletuket epitik es szepitik. Elso csoport ertelem szerint semmihez sem ert de szeret rola okoskodni (kozben a sajat eleteben nem tud rendet tenni), a masodik csoport eletszeruen politizal, hiszen ok mozgatjak a gazdasagot, ok mukodtetik az eletunket.
2021. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ide a legritkábban írnak ki normális kérdéseket, ami valóban a politikára vonatkozik, azokról sincs normális eszmecsere, megy a tömeges lepontozás, mindkét oldalról.

A jellemző az, hogy itt rajzanak a trollok, politikai kérdéseknek minősülnek a vicc kategóriába tartozó trollkodások, amin szépen el is vitáznak sokan, és az ilyen kérdések tömege miatt az egész politika téma szét van trollkodva.

2021. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!