Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most regisztrálok az...

Ha most regisztrálok az oltásra, akkor van rá esély, hogy a héten megkaphatom és még a héten mehetek konditerembe?

Figyelt kérdés
És úgy tudom 2 oltás van, már az elsőnél is kapok igazolást? Mert csak a papír miatt kéne, de ha megvan, akkor a másodikért már nem megyek el

2021. ápr. 27. 10:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Legalább egy hét, mire megjön a kártya.
2021. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
És ehhez az is kell,hogy meglegyen a négymillió beoltott!
2021. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Nincs, mert több nap, mire a regisztrációt feldolgozzák. Ezután tudsz időpontot foglalni oltásra, ami után a tapasztalatok szerint kb két hét, mire megjön a kártya.
2021. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

Neked nem az a dolgod, hogy konditerembe járj, hanem az, hogy értelmes felelős magyar állampolgár legyél.

Én azt veszem észre, sem az értelem, sem a felelősség nem sugárzik a kérdésedből.

Oltakozni azért kell, hogy

- ne halj meg

- ne haljon meg más se.


Az oltakozás azt jelenti, hogy beadatod mindkét vakcinát.


A felelős magyar állampolgár fogalmát is leírnám szívesen neked, de valószínűleg a Makó-Jeruzsálem távolság nagyobb, mint az az út, amit neked meg kellene tenned ehhez...

2021. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem utolsó
2021. ápr. 27. 10:29
 6/25 Molyember ***** válasza:
82%
Én négy hónapja regisztráltam, sok szerencsét.
2021. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én büszke vagyok arra, hogy erős az immunrendszerem és nem kell félnem
2021. ápr. 27. 10:44
 8/25 Andizsuzsi ***** válasza:
56%

"Mert csak a papír miatt kéne, de ha megvan, akkor a másodikért már nem megyek el"


Azzal ugye tisztában vagy, hogy az a papír nem örök életre szól? Mit fogsz csinálni, amikor lejár?

2021. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
gondolom idővel eltörlik ezt, hogy csak papírral lehet edzeni. Addig meg csak kitart
2021. ápr. 27. 11:01
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Olyan sokan kondiztok, hogy hatékonyságát tekintve a konditermekben lenne legészszerűbb felállítani az összes oltópontot! :DDD Kellemetlent a haszontalannal! :DDD
2021. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!