Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Fidesz ma privatizált több száz milliárd forintnyi közvagyont?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Fidesz szavazók véleményére lennék kíváncsi, főleg miután szintén kiderült, hogy eladósítanák az országot a fél billiós kínai hitellel.


[link]



2021. ápr. 27. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Gyurcsány is privatizált: [link]
2021. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Masztizok rá, naponta 2x.
2021. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Hogy ez egy lipsi hazugság. Nem privatizálnak, ingyen lepasszolják az állami vagyont!
2021. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Röviden csak annyit, hogy egy birka nép vagyunk. Más országban már utcán lennének, az ellenzék meg csak veregeti a mellét hogy Orbán tudja hogy veszíteni fog, ami lehetséges csak majd lesz egy jó kis ellenzéki miniszterünk, üres államkasszával majd két éven belül jöhet vissza a Fidesz újra 8 évre.
2021. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1 És ebből mi következik? Hogy akkor Orbán is csinálhatja, vagy mi? Vagy hogy Orbán = Gyurcsány? Vagy ha Orbán megteszi akkor Gyurcsánynak is már meg lehet bocsátani?


#2 Sejtettem.


#3 Így is lehet fogalmazni.

2021. ápr. 27. 15:54
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Leszarjuk. Leckéd kész van?
2021. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Ne értsetek félre, nem vagyok kormánypárti, szintén az ellenzéket támogat és igen a privatizáció most már tényszerű, a kormány be van sz*rva.


Viszont:

Én őszintén szólva a Fundam egyetem ötletét támogatni tudom, bírom a kínaiakat és az hogy ideköltözik az egyetemük nem fogja azt jelenteni hogy a kommunizmust is magukkal hozzák, továbbá azzal hogy a kormány kiállt amellett hogy az EU-ban mindegyik országot megelőzve megbízott a kínai vakcinában kiérdemelte a kínai kormány bizalmát. Ebből pedig arra merek következtetni hogy a kormány nem volt hülye és a kínai hitelből finanszírozott egyetemet kedvezményes hitelként tudta elfogadni, tehát elméletben a legkevesebb az hogy fixkamatozású (bár ezt már nem hozták nyilvánosságra).


Mindenesetre a jelenleg Magyarországon élő kínai kisebbséggel nekem személyesen is csak pozitív tapasztalataim vannak, ők képesek a leginkább asszimilálódni és nem zavarnak senkit.

Ahogy pedig Ungár Péter is említette ennek geopolitikai célja van Kína részéről, viszont hosszútávon kedvezően fog hatni Magyarországra, a két ország kapcsolata 2011 óta változatlanul pozitív, sőt Japánnal is kifejezetten jó kapcsolatot ápolt a jelenlegi kormány. Én külpolitikailag elismerem őket, viszont amit itt az országon belül művelnek az már mindennek a teteje.

2021. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Tudják (vagy remélik), hogy az ellenzék is egy rakás szerencsétlenség, amelyik már most azon nyüszít, hogyha sittre vágják ezeket, akkor sérül majd a "jogállamiság".

A magyar nép tragédiája, hogy nincs egy karakán gerinces jogász sem, aki azt mondaná, hogy majd én megoldom és túlteszem magunkat ezen a teszetosza PC. szarakodáson és bevárrom a sittre az összes tolvajt, legalább 30 évre.

2021. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

#7. Ha csak ennyi lenne a probléma.. :)


A kormány (Orbán) pedig nincs beszarva simán csak tudja mit csinál... Megoldja hogy úgy veszítsen, hogy az ellenzéknek lehetetlen legyen a kormányzás mert nem lesz pénz, jön az egymásra mutogatás a koalíció szétesése és a Fidesz diadala.

Veszíteni maximum akkor fog, ha az ellenzék 2/3. nyer de ennek az esélye elenyésző..

2021. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

"Veszíteni maximum akkor fog, ha az ellenzék 2/3. nyer de ennek az esélye elenyésző.."


Még van egy éved, hogy ebben ringasd magad, Miháhályom!


Éppen a fidesz aljassága miatt fog most az ellenzéki összefogás több mint kétharmaddal nyerni.

2021. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!