Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Marki-zay-péter fideszes ?

Marki-zay-péter fideszes ?

Figyelt kérdés
vagy ő mégis mi? nem tudom eldönteni hogy ő akkor jó vagy soros-gyurcsány embere. amerikába mit csinált? soros pénzeli őt is?
2021. ápr. 27. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Pontosan
2021. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nezd meg videoit.

2010ben szavazott utoljara a fideszhez.


Jelenleg a legtisztessegesebb miniszterelnok jelolt.


Hodmezovasarhely fuggetlen polgarmestere.


A fideszt elszamoltatna, akar csak az osszes ellenzeki part.

2021. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért kell a fideszt elszámoltatni? most komolyan... ilyen szövleggel csak a legbutábbakat fogják átállítani
2021. ápr. 27. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem hinném, hogy Fideszes lenne mert ahogy polgi lett itt vásárhelyen, egyből tisztogatásba kezdett a fideszesek között a városházán meg hivatalokban.


Viszont nem túl sokat tesz a városért, többet látok tőle kampányt mint bármit a városért.. Lázár fideszes volt de az legalább fejlesztette a várost, mióta Márky van azóta megállt a fejlődés , csak azok a projektek futnak tovább amiket még Lázár intézett, de újak nem nagyon vannak..


Szóval nekem vannak kétségeim a miniszterelnöksége felől ha egy vidéki várost nem tud rendesen vezetni akkor mit akarna az országgal

2021. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Miert kell elszamoltatni?


Hallgasd meg Marki-zay videoit megegyszer tudom javasolni, aztan donstd el hogy el kell e szamoltatni a fideszt.


Vagy ha szerinted ha az adofizetok penzenek ellopasa felelossegre vonast nem igenyel akkor ne faraszd magadat.

2021. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

A 4 es valaszolo valszeg egy fizetett fideszes troll, de hogy nem vasarhelyi az biztos.


Azt tudom tovabbra is javasolni, hogy hallgasd meg barmilyen interjujat es dontsd el te milyen ember.

2021. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

#6


Csak Fideszes troll lehet aki leírja a véleményét? Te vásárhelyi vagy?


Mert én igen..

2021. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát én nem akarok eldönteni inkább semmit de a TVben nem beszélnek róla szal nem is tudom mit csináljak.
2021. ápr. 27. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Youtubra ird be hogy marky-zay es nezz meg vele interjukat.
2021. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 #6


A Fidesz lehetetleníti el a fejlesztéseket, pont azért, hogy az ott lakók (pl. Te) legközelebb ellene szavazzanak. Érdemes megnézni a Facebook oldalát, ott rendkívül transzparens módon számol be mindig ezekről az ügyekről.

2021. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!