Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek egyharamada is a...

A Fideszesek egyharamada is a Fidesz ellen fordult, ez az! Oltásellenesek, ellenzékiek, 2022-ben leváltjuk végre Orbánt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 01:27
A kérdező szavazást indított:
Leváltjuk, jeeee! 40% alá fognak csökkenni bőven. Túl messzire mentek az oltásigazolással.
Sajnos a határon túliak és az ukránok, és a (Kínában élő) kínaiak le fognak minket szavazni, hiszen nekik is lesz szavazati joguk.
2022-ben nem lesz népszavazás a járványhelyzetre hivatkozva.
41 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Én fidesz támogató voltam,de most már elegem van.


Nem lettem gyurcsányista,de Orbán már túlment minden józan határon.

2021. ápr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy lesz leváltva. Ti meg szépen beletörődtök hogy ez az új világ.
2021. ápr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Én 2018-ban Jobbikos voltam, már akkor érezhető volt a túlzott sportőrület a kormánynál, gyakorlatilag olyan dolgokba tettek óriási pénzeket amik nem a közjó érdekét szolgálják és most itt az oligarcháktól kezdve a vadászegyesületeken át a sportlétesítményekig egy rohadt hosszú listát lehetne felsorolni. Már 2018-ban csalódtam, akkor a magyarokban hogy bedőltek a Vona Gábort lejárató Fideszes kampánynak. Annak ellenére hogy Jakab Péterrel szimpatizálni tudok, az ellenzéki összefogással már egyáltalán nem.

Részemről csak is a Mi Hazánk Mozgalom jöhet szóba mint a jobboldali ellenzék, nem várok tőlük kormányváltást, de a parlamentben akarom látni őket. A Fidesznek pedig 2/3-ad biztosan nem lesz meg és ez már abból is látszik hogy elkezdték privatizálni amit lehet hogy kormányváltás esetén továbbra is legyen valamekkora befolyásuk.


Én támogatom azokat akik a bal oldali ellenzékre szavaznak, ugyanakkor többre tartom a Mi Hazánkat, megérdemlik hogy bekerüljenek a parlamentbe, nem szélsőjobbról van szó és nem is cigányellenesek, csak azokkal a cigányokkal van gondjuk akik bűnözők, azokkal akik nem tudnak beilleszkedni a társadalomba, nekem is vannak olyan cigány ismerőseim akik dolgos és kedves emberek ugyanannyira szerethetőek mint bármelyik magyar felebarát, azokat viszont akik lopnak, megvernek más embert, esetleg gyilkolnak észhez kell téríteni és például a halálbüntetés is csak elrettentésként szolgálna, bűnmegelőzési célja lenne.


Nem akarom túl dicsérni őket, mert ők sem tökéletesek, azt szeretném kérni hogy aki kiábrándult a Fideszből adjon egy esélyt a Mi Hazánknak, vagy legalább ismerje meg a programjukat. Ha pedig mégsem így döntene akkor csak annyit szeretnék kérni hogy ne Fekete-Győr Andrásra szavazzon a Miniszterelnöki választáson, akkor lejjebb fogunk süllyedni mint a Fidesz alatt...

2021. ápr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Leváltjuk, jöhet a Mi Hazánk.
2021. ápr. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

2022-ben nem lesz népszavazás, vagy a tök tudja.

Miről szeretnél szavazni?

2021. ápr. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Felőlem magát Sorost is megválaszthatnánk csak ne diszkrimináció legyen.
2021. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
A Gyurcsány-Momentum-MSZP-Stb. hívők a legnagyobb oltáspáriak. Ez egy más dimenziójú törésvonal most az emberek közt, nem ezen fog múlni, hogy ki legyen közelebb a húsosfazékhoz. Ha így lenne, akkor a Mi Hazánk nyerne, mert ők az egyedüliek akik a lezárások és az oltás miatti diszkrimináció ellen vannak.
2021. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Éljeeeennn!
2021. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Leeee!!
2021. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Náluk már senki sem fog többet Orbánra szavazni, a szülők sem. Nem tudom mire kellett 10 év hogy rájöjjönek hogy a more átver mindenkit.
2021. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!