Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az emberi jogok...

Szerintetek az emberi jogok ellen van, hogy a Fidesz kiváltságokkal illeti a védettségi igazolvánnyal rendelkezőket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, és úgy gondolom, hogy ez a körülmények miatt elfogadható.
Fideszes vagyok, és szerintem ez az emberi jogok eltiprása.
Összefogás-párti vagyok, és úgy gondolom, hogy ez a körülmények miatt elfogadható.
Összefogás-párti vagyok, és szerintem ez az emberi jogok eltiprása.
Sem a Fideszt, sem az Összefogás nem pártolom, és úgy gondolom, hogy ez a körülmények miatt elfogadható.
Sem a Fideszt, sem az Összefogás nem pártolom, és szerintem ez az emberi jogok eltiprása.
62 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
42%
Ez mindennek a sárba tiprása aminek a szabadsághoz köze van.
2021. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon finomak a könnyeitek, oltatlan lúzerek.
2021. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Nagyon sok mindennel lehet szidni a Fideszt, sok dolgot direkt ők hoztak létre de a koronaválságot pont nem ők csinálták. Ez nem csak úgy van, hogy a Fidesz rádmutat, hogy elveszem a jogodat. Most legalább van valós ok az intézkedések mögött.
2021. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
28%
A járványra gondoltam válság alatt, kicsit (vagy nagyon) félreérthetőre sikerült. Persze sokak szerint a gazdasági károk sokkal nagyobbak, csak furcsa ezt a magyar ember szájából hallani, aki leszar mindenkit saját magán kívül. Mennek itt a munkanélkülizések, a vendéglátókat miért nem támogatják dumák, a leg egocentrikusabb néptől.
2021. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
63%

Nem kedvelem a fideszt, de a saját alaptörvényüket nyilván ismerik:


"(1) Különleges jogrendben az alapvető jogok gyakorlása - a II. és a III. cikkben, valamint a XXVIII. cikk (2)-(6) bekezdésében megállapított alapvető jogok kivételével - felfüggeszthető vagy az I. cikk (3) bekezdése szerinti mértéken túl korlátozható."


[link]

2021. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
42%
Egyetértek vele, de szerintem túl hamar adták meg ezeket a jogokat, sokan még úgy sincsenek beoltva, hogy be vannak regisztrálva (pl én).
2021. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
33%

Ellenzéki vagyok, és az oltási igazolványt nem tartom rossz dolognak, de èsszerűtlenül túl hamar történt a kivètelezès.

Sok ember még a másodikat nem kapta meg, így látszik nem számít az emberek védelme, egészsége és az se hogy mennyire le vannak terhelve a kórházak.

Ez megint csak figyelem eleterelès, arról mekkora sz.ar.ban van az egészségügy

2021. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
14%
Nehéz kérdés, biztos egyfelől nem jogos a megkülönböztetés, de ha azt veszem hogy egyelőre csak az oltás van mint ellenszer a vírus ellen akkor érhető.,Nagyon fontos hogy mihamarabb vége legyen a járványnak mindenki érdeke ezt kívánná.
2021. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
67%
5.Igaz,hogy különleges jogrend idején korlátozhatók a jogok,csak az nem mindegy,hogy a különleges jogrendet mire húzzuk rá.
2021. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
17%
Ideiglenes jelleggel elfogadható.
2021. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!