Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha úgy alakul, hogy bizonyos...

Ha úgy alakul, hogy bizonyos szolgáltatások (utazás, vendéglátóhelyek, fürdők, konditermek, stb.) csak beoltottaknak/védetteknek lesznek elérhetők, akkor az tulajdonképpen alapvető emberi jogokkal és a megkülönböztetéssel hogyan fér össze?

Figyelt kérdés
Sem nem etikus, sem nem lehetséges egy beoltottat előnyben részesíteni egy nem-beoltottal szemben, ugyanis ez gyakorlatilag egyrészt egy aljas, undorító zsarolás, hogy "nem kötelező oltatnod, de akkor rohadj meg otthon mert nem élheted az életed", másrészt pedig jogellenes.
2021. ápr. 7. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ahogyan a szabad kijárás korlátozása.
2021. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#2 Én meg azon, hogy meglásd a kísérleti stádiumban levő, belédfecskendezett lötty utóhatásait néhány hónap/év múlva. ;)


Ráadásul soha nem lehet azt bevezetni, amit a kérdésben feltettem, mert nincs annyi nyeszlett rendőr, akik tudnák ellenőrizni az átlag 50 fő / étterem vendégeit, akik oltás nélkül mennek be.

2021. ápr. 7. 13:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Na, közben törlődött a komment.
2021. ápr. 7. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Szerinted rendőr kell majd az ilyen szabály betartatásához, és nem a tulajdonosnak a 6 hónapos, 1 éves bezáratás veszélye?


Értem én, hogy nagymenőnek próbálod gondolni magad, de ahogy eddig is gond nélkül voltak korlátozások érvényben, a közeljövőben is lesznek.


Ez lesz a legnagyobb csábítás a sok eddig nem regisztrált birkának, hogy mehetnek majd igazolvánnyal kocsmázni, nélküle meg lehet a padon csücsülni.

2021. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha ezután sem lázad fel a magyar nép, akkor valóban egy végtelenül reményveszett, ostoba, pöcegödör nép a magyar.
2021. ápr. 7. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kezded te a lázadást, kérdező? Ne a neten vagánykodj, ott mindenki tud! Vonulj az utcára, tüntess! Vagy az már nem megy? Csak szóban vagy nagylegény?
2021. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tüntessen a fene, annak semmi értelme. Inkább mindenféle kiskaput kihasználok továbbra is és megoldom, hogy ugyanazokat a szolgáltatásokat én is igénybe vehessem. A covidhisztinek tavaly március óta nincs értelme.
2021. ápr. 7. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, megjött a napi fotelharcos, aki, szerint szerencsétlenek vagyunk, mert nem lázadunk fel, de azért ő sem teszi... :D
2021. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha más nem lázad fel, akkor ő ostoba, reményvesztett pöcegödör, de ha te nem lázadsz, az oké. 🤔
2021. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
56%

Mit kell lázadni ti nyomorékok?

Van egy szabály, amit nem mellesleg a magyar kormány is kijelentett.

Ez így hangzik: Nem lehet megkülönböztetni a beoltott embert a nem beoltott emberektől!


Akkor most mégis mi a szart csinálnak?


Kb. fél éve van vakcina, ami lehet, hogy 1-2 év múlva súlyos szövődményeket okoz.


De ha nagy a pofád válaszolj!

Miért vagy beszarva a vírustól ha te be vagy oltva?

Köcsög!

2021. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!