Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Négy millió körül tetőzik az...

Négy millió körül tetőzik az oltást önként vállalók száma. Hogyan tovább ? Lassan ott tartunk, hogy anyag van jelentkező nincs több ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 23:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
23%

Ez a közel 4 milliós szám hogy jött ki? [link]

Ha település szinten nincs adat akkor országos szinten hogy lenne?ki ellenőrzi hogy a kiszállított oltóanyagokat felhasználták-e?

2021. ápr. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
31%

Majd amikor a sok komolytalan fiatal radobben, hogy tenyleg nem mehetnek be sehova oltasi igazolas nelkul csak rohadhatnak a teraszokon, akkor majd megjon az oltakozasi kedv is.


Elobb-utobb ugy is mindenki oltott, vagy megbetegedes utani vedett lesz. Ez csak ido kerdese.

2021. ápr. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
Oltopontokon hetvegen is oltanak folyamatosan, haziorvosom meg este 8 kor is dolgozik, es hivja a jelentkezoket oltasra.."de mar nincs kit oltani 😅" Szep próbálkozás
2021. ápr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
12) megbetegedés utáni védett lesz így van.
2021. ápr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
13%

Egyszerű, ki kell tiltani a teraszról is a sok egybites oltásellenest. Kapásból aznap regisztrálna félmillió fiatal.


Aztán ha úgy sem jön meg a kedv, akkor tovább lehet szigorítani, cégeknek lökni pár tíz milliót, hogy cserébe csak oltott embert alkalmazzanak.


Ha nem megy így, akkor majd erővel oldják meg

2021. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%
Majd bevezetik, hogy az utcára se mehet ki, aki nem mérgeztette meg magát. Aztán ha mindenkit sikerült beoltani, akkor kitalálják, hogy itt van a nemlétező indiai mutáns, amire nem hatnak a vakcinák, és erre hivatkozva visszahozzák az egész napos kijárási tilalmat, amit soha többé nem oldanak fel.
2021. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
61%

"Aztán ha úgy sem jön meg a kedv, akkor tovább lehet szigorítani, cégeknek lökni pár tíz milliót, hogy cserébe csak oltott embert alkalmazzanak."


Minek, amikor ezt rendeletben is meg lehet határozni?

2021. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
28%

ma 08:16


Milyen méregről van szó? Forrást légyszíves

2021. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
59%
Én már megkaptam az oltásomat, és én se haltam meg. Sőt, még most is ember vagyok, nem változtam pókemberré...
2021. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi majd jönnek az ellenesek, hogy 'há de 10 év múlva meghalsz rákba mert ők jobban értenek hozzá mint a Pfizer virológusai
2021. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!