Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon lenne...

Ha Magyarországon lenne halálbüntetés mennyire lenne nehéz hóhért találni? Ha meghirdetnének egy ilyen állást tolonganának a jelentkezők, vagy lasszóval kéne fogni az embereket? Te jelentkeznél hóhérnak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 23:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Mindig akad egy-két lúzer mindenre. Én nem jelentkeznék.
2018. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Metionin ***** válasza:
83%
Van egy csomó ember aki a saját anyját is eladná/megölné ha fizetnének érte. Biztosan lenne rá jelentkező. Viszont nem hiszem hogy erre csak úgy hirdetnének állást, elvégre azokban az országokban ahol legális, katonák vagy orvosok végzik ezt a munkát. Én amúgy nem jelentkeznék.
2018. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Még ingyen is!
2018. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Én jelentkeznék. Szakmámból adódóan annyira ismerem az emberi testet hogy 1-1 pedofil és/vagy gyilkos haláltusáját napokig vagy legalább órákig el tudnám húzni.

Szerintem egy 2 éves OKJ bakóképzéssel lehetetlen lenne megtanulni pl karóba húzni hogy ne érjen létfontosságú szervet. Ahhoz legalább rezidensnek kell lenni.

2018. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó biztosan kiesne a pszichológia teszten. Nem kínozni kell a pácienst, hanem gyorsan elintézni.
2018. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Biztos lenne rá jelentkező, gondolj pl olyanra akinek a hozzátarozóját megölte valamelyik "nehiábaszületett" az pl meggyőződésből is vállalná...
2018. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Régen erre az embert felkérték (büntetés végrehajtók közül) ,aki belement az csinálhatta.Biztos akadna manapság is olyan aki elvégezné a feladatot.
2018. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Biztos sokan, de nem kevesen. Az érdekes inkább az, hogy sok nő is lenne.
2018. jún. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Könnyen találnának, az is csak egy meló. A halálraítéltek nem tilosban parkoltak, hanem - legalábbis Magyarországon - minősített emberölést követtek el.


Azzal együtt nem vállalnám, nagy a pofám sokszor, de az utolsó pillanatban megsajnálnám a lúzert, akkor is, ha százszor rászolgált volna. Anya szülte őt is.


Biztos a korral jár, az ember elnézőbb, megértőbb lesz idővel, korábban nagyon halálbüntetés párti voltam. Legyen tényleges életfogyt, de akkor tényleg soha ne jöjjön ki.

2018. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Ítélet-végrehajtót belső körből választanának, és 1000-ből jó ha 1 lenne alkalmas.

Arról nem beszélve, hogy ez csak külön feladat lenne számára, attól függetlenül ugyanúgy végezné az addigi feladatát, BV dolgozó.

Azt a évi 3-4 akasztást meg simán kibírná :) , bár lehet, hogy első pár évben több lenne a munkája, de aztán beállna mint a '70-'80-s évekbe.

2018. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!