Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hiba volt a teraszok...

Szerinted hiba volt a teraszok nyitása?

Figyelt kérdés
Változott-e a véleményed erről a nyitás előttihez képest?

2021. ápr. 28. 11:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

#10

Indiában túl sok az ember, és fejletlen az egészségügy, szegény az ország. Soha nem fogunk úgy járni.

2021. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem csodálkozom, hogy annyi járványtagadó/oltásellenes van, a kormány egyik kretén magának ellentmondó szabályt hozza a másik után.

Amúgy köztéren eddig is lehetett inni-le sem szarták, nem annyira értem ezt a tombolást, mintha be lettünk volna zárva. Pedig a kedvenc, eldugottnak számító kirándulóhelyeinekt is ellepték tavaly az újkirándulók.

2021. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
13 vagyok, én nem vagyok járványtagadó, de a vendéglátósokat is sajnálom azért, szívás volt ez az egy év nekik.
2021. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

A teraszok nyitását nem tartom hibának, viszont az embereknek maximálisan oda kell figyelni a szabályok betartására, ha már egyszer odamennek. Ez az első hétvége elég brutál volt, mindenki be volt sózva, persze hogy tömve voltak a helyek. Talán ez még így lesz egy-két hétig, aztán elmúlik az újdonság varázsa.


Én április elején kaptam oltást, tehát nem féltem magam már annyira, hogy ne mernék beülni egy sörre, a párom viszont csak most hétfőn kapta meg az elsőt. Így mi még úgy döntöttük múlt hétvégén, hogy felelősségteljesebb, ha nem megyünk kocsmatúrára, majd ha a védettség benne is jobban kialakul. Délelőtt megittunk egy kávét egy olyan teraszon, ahol rajtunk kívül csak egy másik asztalnál ültek, így tudtuk tartani a távolságot, szerintem így okés volt a dolog.

2021. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
14, két ismerősöm c@vidos. Több mint egy hónapja beoltották már őket mindkét adaggal. De azért várjatok még egy kicsit, hogy kialakuljon a védettség.
2021. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
#15 És hogy viselik, mennyire erősek a tüneteik? Az elejétől ezt mondják, hogy akkor is el lehet kapni a vírust ha be vagy oltva - csak kisebb az esélye, és még inkább az fontos hogy kevésbé lesz bajod tőle.
2021. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Úgytudom a nő rosszabbul van, fekszik,lázas. A férfi jobban viseli. 50-esek.
2021. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
5%
Bezárni sem kellett volna semmit egy percre sem, az volt a nagy hiba.
2021. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!