Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány nem oltáselle...

A magyar kormány nem oltásellenes, ha csak azért tartja vissza a Pfizer vakcinákat, hogy minél több ember vegye fel a kínait?

Figyelt kérdés

A héten érkezett 355000 Pfizer vakcina, amit állítólag második körös oltásokra, és a 18 éven aluliak számára tettek félre, akikre sem a diszkriminációs intézkedések nem vonatkoznak, se nem veszélyeztetettek.


Konzultáltam több szakrendelővel, és háziorvossal is, és mind azt jelezték, hogy csak Sinopharm vakcinát tudnak adni, mert most erre kell össze vadászni az embereket. Pfizerről/modernáról semmilyen információjuk nem volt.


Ha ténylegesen az oltottak számának a növelése a kulcs, akkor miért nem biztosítják a Pfizer oltóanyagotak a regisztráltaknak? A legtöbb ismerősömmel mind erre várunk, mivel a munkánkból adódóan többször kell az EU-n belül utaznunk.


2021. ápr. 28. 15:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Kell nekünk tanároknak a második oltásra a jövő hét végére. Tudod amit elsőnek kaptunk abból kell a második is
2021. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
"A legtöbb ismerősömmel mind erre várunk" ... akkor varjatok turelemmel.
2021. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell sokat várni, mindegyik vakcina elérhető lesz az oltópontokon, és választhatsz...
2021. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
7%
Én azt nem értem, hogy egyes eü-dolgozók miért tartják vissza a kínait,miközben náluk van, és lenne rá igény...
2021. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
#4 bárki elmehet már soron kívül kínaira, úgyhogy elég gyenge visszavágás fideszes troll
2021. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván a sokat utazó sportolóink Pfizert és Modernát kaptak, meg a kormánynak fontos ingázók, de nem az osztrákba takarítók v. fekete mosogatók.
2021. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%

A 2 oltást 1 fajta méregből kell beadni mert más a hatásmechanizmusuk.2 darab fél oltás nem fog védettséget adni, hanem betegebbé tesz és sokkolja az immunrendszert.

Ezért nem értem amit írsz a 2. körös oltásról.

2021. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező

Így kezded a saját kérdésedet: "A héten érkezett 355000 Pfizer vakcina, amit állítólag második körös oltásokra, és a 18 éven aluliak számára tettek félre, ".

Vagyis VAN információd arról hogy mi van ezekkel a védőoltásokkal.

Akkor mi is ez a kérdés? Nem azt akarod tudni hogy mi velük a helyzet, hanem hergelni akarsz valami kamu szöveggel másokat.

Pedagógusként húsvétkor kaptam meg az első oltást, pfizert. Nekem 1,5 hét múlva kell mennem a következő oltásra, a kollégáimnak akik előtte pár nappal kapták meg, nekik meg már a jövő héten. Addig nem fog beérkezni újabb szállítmány, ebből kell megoldani a második oltást.

lehet menni reklamálni a Pfizer-hez, hogy miért küldenek kevesebbet a megrendelt és szerződésben általuk vállalt mennyiségnél, mert akkor lehet többet oltani ha van több vakcina.

2021. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%

#8

Látod látod, kellett neked leírni a kapott oltásod? Kaptad érte a piros pontokat.

2021. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%

#8 legalább baromságokat ne írj. A pfizer többet szállít, mint a szerződésben van.

Az ok, hogy az a kb 100-150.000 második adag kell, de a másik 200.000-at miért kellett einstandolni egyben a 16-18 éves korosztálynak? Összesen vannak kb annyian, aligha akarnak mind a jövőhéten oltatni, pont az érettségi alatt.

2021. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!