Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Apám szerint egy lipsi felforg...

Apám szerint egy lipsi felforgató vagyok, akit ki kellene végezni. Hogyan győzzem meg, hogy téved?

Figyelt kérdés

Szerinte már rég lámpavasra kellett volna tenni, vagy hozzá vágni a falhoz. Az utóbbi években romlott meg eléggé a viszonyunk, amióta gyakran mondom neki, hogy a fidesz mekkora szar párt és kiakarok menni külföldre lakni.


Azóta nagyon utál, szerintem nekem nem jelent semmit a magyar zászló és szerinte kudarcot vallottam, mert nem így nevelt, hanem szigorú hazafiasságra, jobboldaliságra.


Bár ez nála már eléggé elment a szélsőjobboldaliság felé, szinte már fanatikusan imádja Orbánt és a Fideszt.


Semmilyen ellen érvet nem hallgat meg, mert aki rosszat mond rájuk, az szerinte hazaáruló és Soros embere. Már azt is felvetette, hogy engem is megkörnyékezett Soros és biztosan pénzt kaptam azért, hogy ne szimpatizáljak a Fidesszel.:D


Szegény mentálisan sincs a legjobb állapotban az a sok piálás bizonyára nem javít agy agysejtjei állapotán így 50 környékén és ez már csak rosszabb lesz...



2021. ápr. 28. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mondd neki azt hogy átgondoltad és szereted a fideszt.
2021. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
És azt is mondd hogy lefeküdtél orbán fiával.
2021. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
lipsi?:D amúgy fixen troll kérdés
2021. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Átlagos eszét vesztett fideszes, semmit nem tudsz vele tenni.

Azt megkérdezhetnéd tőle hogy mit adott neki a fidesz konkrétan és hogy mire vitte az életben, lehet nem tudna rá válaszolni.vagy hogy hány havi félretett pénze van,évente hány nap nyaralást tud megengedni magának.

2021. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy se győzzed meg. A te nézőpontodból ő téved. Az ő nézőpontjából te (nem tévedést mond, kicsit durvábbat).


Te, lehet hogy tévedsz néha, de gondolkodsz és nem látsz esetleg mindent jól. De a gondolkodás azt feltételezi, bizonyos körülmények között meggyőzhető vagy.

Az apád hisz! Meggyőződéssel. Hittel soha nem vitatkozunk, az van. Jó vagy rossz, de van. Mit mondanál? A Fidesz lop? Ő mást hisz erről. Elviszed egy tényleges lopást (rablást) végignézni? Most hagyjuk, hogy ilyent nem lehet, de ha megtennéd, ő másnak fogja látni. A hite miatt. Kényszerítheted veréssel. Baltával. Atombombával. Nem fog sikerülni. Megölni tudhatod, meggyőzni nem. Ilyen a hit. Élj együtt vele, nem mondogasd, milyen a Fidesz. Ha nem tetszik a Fideszm tégy ellene. Ezer mód van erre. A családodat meg olyannak fogadd el amilyen, és ne akard apádat megnevelni. Legfeljebb viselkedj ésszerűen.

2021. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem érzem, hogy a családtagoknak azonos politikai véleményen kell lenni és ha ez nincs így, akkor azért küzdeni kell.

Ha nagy a nézeteltérés, a politika csak konfliktusforrás a családban, akkor inkább kerülni kellene a témát. Ha szóba kerül valami, akkor ne provokáld, hagyd rá a dolgokat. Nem a fiatal fiúk feladata, hogy megneveljék az apjukat!

2021. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!