Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Kire szavaztok az...

Fideszesek! Kire szavaztok az ellenzéki előválasztáson?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Nem veszek részt az ellenzéki előválasztáson. A roncsderbi így is garantált.
Dobrev Klárára (DK) szavazok, hogy 2022-ben is meglegyen a Fidesz 2/3-a, őt ugyanis még az ellenzéki szavazók majdnem fele is utálja.
Jakab Péterre (Jobbik) szavazok, hogy megnézzem Gyurcsány és a Momentumosok hogyan magyarázkodnak majd az Európai balliberálisoknak Jakab miatt.
Fekete-Győr Andrásra (Momentum) szavazok, vele garantált az ellenzék bukása vidéken.
Márki-Zay Péterre szavazok, így a bukását követően végre visszaszerzheti a Fidesz Hódmezővásárhelyt.
Karácsony Gergelyre szavazok, így a bukását követően a Fidesz visszaszerezheti Budapestet.
Pálinkás Józsefre szavazok, mivel vele egyátalán nem is számolnak az ellenzékiek, így ha megnyeri az előválasztást minden borulni fog.
30 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha szavaznék, akkor a Momentumos jelöltre.
2021. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Biztos, hogy ossze-vissza ...
2021. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Én Dobrev Klárát küldöm a ringbe, ha rajtam múlik....🧡
2021. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Ha a DK-nak van esze, akkor nem a Klárát jelöli. Lehet, hogy csak beugratás volt az ő lebegtetése.
2021. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Majd megmondják a pártközpontban, hogy kire kell.
2021. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Már nem azért, de az előválasztáson nyilatkozni kell, hogy ellenzéki vagy. Persze nem ellenőrzik le, de szerintem egy keresztény ne hazudjon.
2021. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
6: tudhatod, hogy mennyire "keresztények" a fideszesek. Kb. mint a vezetőik: annak tettetik magukat, aztán lehet nézni, miket csinálnak, amikor nem látják őket
2021. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Senkire, nem vagyok gerinctelen csótány troll.
2021. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pofátlanság szét trollkodni egy olyan választást amihez semmi közöm. (Mint fideszes mondom)
2021. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
99%

Egyetértek az előttem szólókkal. Milyen keresztényi viselkedés, ha hamisan nyilatkozol?

Ne hazudj, mások becsületében kárt ne tégy!

Másrészt, ha nem vagy ellenzéki, akkor is az az érdeked, hogy normális kormányfőd legyen vagy a saját hazád ellen tevékenykedsz? Ezt jelenti a hazaszeretet?

Engem felháborít, amit itt olvasok.

2021. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!