Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja a kormány meghoss...

Miért akarja a kormány meghosszabítani az egyetemi tanévet? Nyitni akarják azt is? Ha nem akkor mi más a céljuk?

Figyelt kérdés

[link]


Egyelőre csak lehetővé tették az egyetemeknek a tanév hosszabbítását. Mi állhat a háttérben? Tanév vége felé közeledve nem valami korrekt dolog csak úgy változtatni a tanévet, tehát valami oknak kell lennie.



2021. ápr. 30. 11:33
A kérdező szavazást indított:
A nyitások keretében az egyetemek nyitását is meg akarják valósítani.
Valami más, leírom.
Mi van? Te a logikát keresed a csuti döntéseiben?
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én qrvára örülnék neki, mert még 2 hét van a szorgalmiból és van 4 ZH és 5 beadandó, meg még 1001 kisebb-nagyobb feladat. Nálam többek között ott csúsztak el a dolgok, hogy gyakorlatilag az egyetem nem tartott tavaszi szünetet (papíron volt, de oktatási heteket nem tolták el, hanem 2 csonkahetet csináltak, beadandókat vakcióban is kellett határidőre csinálni stb...)
2021. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez nem lenne túl korrekt dolog és jobb helyen nem is lehetne megtenni. Ha már eddig minden egyetem kidolgozta a maga rendszerét és időrendjét, akkor nem kellene belenyúlni abba már. A hallgatókat sem olyan egyszerű visszarendelni másik városba, kollégiumokba stb. Még nem kötelező...
2021. ápr. 30. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Vannak olyan szakok, amik gyakorlati óráit be kell pótolni. Pl a vegyészekét. Nekik még lesz hosszabbítva és még hetekig járnak be csak laborra nyáron. Gondolom erről van szó.
2021. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, #3 írja jól, ez az "értelme". Az egyedüli értelmes intézkedés persze az lett volna, ha soha egy percre sem zártak volna be az egyetemek, meg semmi más sem.
2021. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csuti :D
2021. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!