Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kínával kapcsolatban, miért...

Kínával kapcsolatban, miért van olyan sok tévhit?

Figyelt kérdés

Én 4 éves korom óta Magyarországon élek.Tiencsin tartományból származom.

Én azt látom,hogy sokan nagyon negatívan vélekednek Kínáról.


Én nagyon szeretem a magyar történelmet, a kínai mellett.Ha megnézitek, láthatjátok,hogy a nyugati országok ártottak a legtöbbet Magyarországnak.Világháborúk, ország feldarabolása, tisztességtelen felvásárlások...stb

Ezért sem világos számomra, hogy valakik miért térdelnek, szinte szó szerint, ezek előtt az országok előtt.



Ellenben, Kína sohasem ártott ennek a szép országnak, az őseiteknek.Most sem árt, hanem kölcsönösen előnyös kapcsolatokat épít és megállapodások születnek.


Érdemesebb lenne szorosabbra fűzni a szövetséget.

Kína nem Oroszország, Amerika vagy az EU, hanem kvázi egy tiszta lap.Nincsenek történelmi ellentétek.


máj. 11. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Jajj most már a megafon a kínai propagandát is nyomni fogja? :D
máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Magyarország beengedte az olcsó kínai árukat,a komplett ruha és textilipar megszűnt.ma már minden faluban kínai üzletek vannak.az olcsó kínai áru tönkreszi európa iparát.ezek a gazdasági okok.politiailag pedig kína agresszívan terjeszkedik,ott vannak az ujgurok akiket most irtják ki, vagy hongkong, vagy a Fülöp-szigeteki térség feletti uralom megszerzése.kína egy agresszív ország, ráadásul rengetegen vannak.hiába próbálod sajnálni és mentegetni szegény ártatlan kínát.

máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Napi propagandakérdés pipa. Jöhet a következő. Minimálbért azért megkapod? Az ittenit, vagy az ottanit?
máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

2

Hacsak ennyi Kina bűne, akkor egyből az igéret főldjévé is avanzsálhatjuk.

Hadd ne kezdjük szembe állítani a Nyugat, azaz az USA

máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!