Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan vannak akik csak a...

Sokan vannak akik csak a diszkrimináció elkerülése végett adatják be az oltást?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2021. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd kiderül, hányan adatják be a korábban regisztráltakon felül.
2021. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
engem csak az érdekel, hogy ha nem akarsz oltást, annak nyilván oka van. NEm bízol benne, félsz a következményektől. Ezek mind elmúlnak, ha azért adatod be, hogy mehess valahova? Ebből is látszik, hohy mennyire ész nélkül vagy néhány oltásellenes...
2021. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Hát ez nehéz kérdés. Biztos, hogy a védettségi igazolvány is közrejátszik a döntésben, hogy lehessen normálisabban élni, de önmagában ezért nem hinném, hogy vállalná valaki, ha egyébként egyáltalán nem akarja.
2021. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Persze, én is csak emiatt adtam be.


Brit kormány járványügyi tanácsadó testületének nyári prognózisa , 32. és 56. pont az érdekes.

[link]


"32. Mind a kórházi kezelések, mind a halálesetek újbóli megnövekedését azok dominálják, akik két adag oltóanyagot kaptak, ami a hullám 60%-át, illetve 70%-át teszi ki. Ez annak tulajdonítható, hogy a legveszélyeztetettebb korcsoportokban magas az oltásfelvétel, így az oltás elmaradása több súlyos megbetegedést okoz, mint az oltatlanoké. Ezt az 55. és 56. bekezdés tárgyalja részletesebben."

2021. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
aha, 5, és tízes skálán mekkora marha, aki retteg, hogy az oltás miatt meghal, de beadatja, mert sörözni akar?
2021. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem néztem a gépi fordítást, eredeti szöveg:

"The resurgence in both hospitalisations and deaths is dominated by those that have

received two doses of the vaccine, comprising around 60% and 70% of the wave

respectively. This can be attributed to the high levels of uptake in the most at-risk age groups, such that immunisation failures account for more serious illness than unvaccinated individuals. This is discussed further in paragraphs 55 and 56."


Utolsó előtti mondat javítva:

Ez annak tulajdonítható, hogy a legveszélyeztetettebb korcsoportokban magas az oltásfelvétel, így az immunizációs kudarcok több súlyos megbetegedést okoz, mint az oltatlanoké.

2021. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem fog a bőröd kifehéredni tőle, ha erre pályázol.
2021. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Igen például én. De még jó pár embert ismerek aki hasonlóan van.


Igazából én azt látom hogy csak a fideszesek, meg az általános hipochonderek, és az öregek azok akik tényleg rettegnek a vírustól.


A többiek inkább a bulikázás, #traveladdict -kodás miattad adatják be.

2021. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rajtam is átmenne a vîrus pár nap köhögéssel, alapesetben biztos nem oltatnám magam

De rákényszerítettek

2021. ápr. 30. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!