Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Micimackó Sinopharm vakcinát...

A Micimackó Sinopharm vakcinát elfogadják külföldi utazás során?

Figyelt kérdés

Őszintén leszarom a hatékonyságát, csak a diszkriminációs kártya miatt kell valamit magamba lövetni, de mennék idén is külföldre, ahol nem akarok karanténozni.

Ez a kínai erre jó, vagy sehol nem fogják elfogadni, aztán mehetek max a könyvtárba vele?



#kínai #Diszkriminációs igazolvány
2021. ápr. 26. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Sehol nincs a kártyára írva, szerintem jó lesz.
2021. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Beoltatnád magad csak azért,hogy utazhass?
2021. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Európába biztos, örülnek, ha jön turista. Horvát, görög már tuti jó, a többit még nem tudni.
2021. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs elfogadott EU-s előírás a 'védettségi igazolványról'.

Azonban a magyar plasztikkártyán rajta a QR-kód, elméletileg a tulajdonosa részletes vakcinaoltási adatai és esetleg meglévő állandó betegségei rajta keresztül leolvashatók lesznek. Az adatok egy e-felhőbe kerülnek.

Talán amikor mennél külföldre, már elfogadja az Unió a kínai és az orosz vakcinát is, utóbbiból rendeltetett Merkel is.

2021. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell az europának a kínai turisták pénze hát korlátozzanak.

Sputnik oltással szerintem a törökökhöz bizosan lehet majd menni, mert a török idegenforgalom jórészben belőlük él.

2021. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen országfüggő, nagy részük még nem döntötte el, hogy mit fogad el.


Az biztos, hogy EU-s vakcinaigazolványban (amit júniusra akarnak elindítani) szerepelni fog az oltás típusa, de a tagállamok külön-külön maguk dönthetik el, hogy melyeket akarják elfogadni.


Eddig a horvátok és görögök jelentették be, hogy hozzájuk jó lesz akármelyik.

2021. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A védettségi igazolvány NEM UGYANAZ, mint a tervezett EU-s vakcinaútlevél. Az előbbi a magyar mozikba jó, az utóbbi meg majd az utazáshoz, és minden ország eldöntheti, hogy beengedi-e a nem engedélyezett vakcinával oltottakat, vagy csak PCR-teszt után.
2021. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak a diszkrimináció miatt lövetem be magam, ahogy írtam fentebb.
2021. ápr. 26. 18:17
 9/20 Fsms ***** válasza:
100%

Nem mindenütt. Kínában csak a “zombifarm” vakcina jó, más nem.

EU belül majd kiderül, de valószínűleg jó lesz.

EU kívül egyedi elbírálás, üdülőövezetben jó lesz, csak menjenek. De lehetnek országok, ahol nem fogadják el. Nincs egységes mondás.

2021. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne felejtsük el, hogy azért sok kínai turista utazott az Eu-ban a vírus előtt... A turizmusból élő országok nem tehetik majd meg sok eséllyel. Illetve most a WHO is már vizsgálja az oltást (ha igaz a hír), szóval lehet még esetleg az EMA is jóváhagyja. De ezt csak én gondolom
2021. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!