Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondoltátok volna hogy a...

Gondoltátok volna hogy a kínai trágya oltást nem fogadják, míg a pfizerre km-es sorok várnak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyik oltás sem trágya, ne hergeld az embereket! Én tudok olyanról, aki kifejezetten a kínait választotta. Örülj neki, hogy lehet válogatni az oltások között.
2021. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Azért nem fogadják el mert bizonytalan, hogy azzal elhagyhatod e az országot.


Én se azért vettem fel Pfizert mert a kínaitól félek hanem mert attól tartok, hogy be leszek zárva a saját országomba ha a Sinopharmmal oltatom magam.

2021. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Várható volt, hogy a pfizer népszerűbb lesz. A márkás cuccok mindig népszerűbbek, mint a noname kínaiak.

Egyébként még nem bizonyosodott be, hogy melyik a jobb. Túlságosan át van politizálva a kutatás, nem tudják még objektíven megítélni, hogy melyik jobb. Attól még, hogy keleti a vakcina, lehet jó is.

2021. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Köszönjük kedves ellenzék!!
2021. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Kell a Pfizerrel támogatni az USA-t, mert momentán olyan nyomorúságos helyzetben van, hogy összeomlik, ha mi nem segítünk. És akkor biza nem lesz se McDonald's, se géppuska.
2021. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Gondoltam. Hiszen sokan bekajálták a keleti vakcina ellenes dumákat sajnos...
2021. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Főleg a fiatalok, akik kevésbé érezték veszélyeztetve magukat és / vagy utazni akarnak, ki akarták várni.
2021. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kínaival oltották be magam. 2 napig rosszul voltam de mostanra jobban vagyok. Szóval ne csináljatok ügyet a dologból, álljatok hozzá úgy hogy ez egy fontos dolog. 22 f vagyok. Amugy sok más nyavalya ellen védenek az oltás ok, ha az eddigieket mint kötelező oltásokat beadták és nem haltatok meg, akkor a kovid oltás is ugyanaz mint ami a többi, csak ennek a tünetei ellen harcol hogy ne kapd el és ne halj be. Bátorítok mindenkit hogy oltsa be magát! És ne menjetek tömegbe akkor nem haltok meg. Utálom a bulit meg koncerteket meg sok embert azok lefognak fertőződni hamarosan, az lesz a negyedik hullám, hát ennyi.
2021. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a propagandát, lesz is beoltatás, csak épp nem a kínaival, amit kb sehol nem fogadnak el Európában.
2021. ápr. 30. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor utazgatni akarsz te bolond, miért nem ezzel kezded
2021. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!