Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis hogy regisztráljon az...

Mégis hogy regisztráljon az ember Pfizer oltásra, ha reggel óta össze van omolva a honlap, egyáltalán miért nem lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Kismamam vagyok, szóval nem divatból nem a kínai vakcinára regisztráltam, amiből sok van, hanem örülök hogy végre kaphatok abból az egy fajtából, amit egy kismama is kaphat, erre nem lehet jelentkezni, mert összeomlott teljesen az eeszt oldala.
2021. ápr. 30. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csomó ember simán beállt a sorba, bár már úgyis kifogytak az oltóppontok, szóval nemhogy holnap de már ma se kapnál.
2021. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrációhoz kötött, azt ellenőrizték.
2021. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összeomlásnak köszönhetően nem kellett ma időpont, csak regisztráció.
2021. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon a kínai kismamák milyen vakcinát kapnak?
2021. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
17%
Nem is akarják orvosolni. Ez ellentétes a viktátor álláspontjával, aki a kínai löttyöt akarja beadatni mindenkinek... Az a cél, hogy máshoz ne juthasson hozzá az egységsugarú állampolgár.
2021. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudok csak úgy beállni a sorba várakozni, mert a fiamra nincs aki vigyázzon addig.
2021. ápr. 30. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
A kínai kismamák se állnak sorba ...
2021. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kismama vagy, hívd fel a háziorvosod, ő feltesz egy soron kívüli listára, és nemsokára megkapod a Pfizert.
2021. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!