Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik diákmunkás portálra...

Melyik diákmunkás portálra érdemes regisztrálnom?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék dolgozni valahol, de rengeteg diákmunkás honlap van. Ti melyiket használjátok, mi a tapasztalatotok vele?

2021. febr. 22. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Pannonworkkel dolgoztam, őket nem szerettem, állandóan mismásoltak a fizetéssel kapcsolatban (például felhívtak egy munka miatt, de 4-5x rá kellett kérdezni a fizetésre, hogy választ kaphassak stb).

Schönherz állítólag elég jó, a fizetések is korrektek.

EUdiákok is egész korrekt, viszonylag normális fizetést adnak.

Y diáknál 3 éve még elég értetlen ügyintézők dolgoztak, egy szerződéskötés bő 1,5 óra volt (úgy, hogy én voltam ott egyedül).

Többről nincs tapasztalatom.

2021. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

MindDiák-nál dolgoztam jó pár nyárral ezelőtt. Fizetés teljesen korrekt volt, állták az utazásiköltséget (irodájuk és a munkahelyem közt, sajnos nem otthontól a munkáig, de így is jó volt) és probléma mentes volt minden. Szerződést is hamar megkötöttük, segítettek a tüdőszűrésnél, és ingyenesen letudtam általuk.

Telefonon, FB-n tartottuk a kapcsolatot, amíg ki nem szállt a közvetítőm. A helyére jött egy lány, aki egyszer csak a semmiből megjelent (nem kerestem állást), előtte 2 évig nem voltam aktívan semmilyen munkában. Szóval hívogatni kezdett suliidőben, végül már email-ekkel bombázott, hogy a városomban lenne munka és érdekel-e.. kicsit rámenősebb stílusban írta, de a sokadik üzenet után megértette, hogy nekem az nem férne bele sehogy sem. Ettől eltekintve nem volt velük semmi gond, nem kellett tagságot sem fizetnem.

2021. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!