Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szakértők szerint jön a 4....

Szakértők szerint jön a 4. hullám. Mi érelme volt az eddigi bohóckodásnak? Beszélek itt mindenről?

Figyelt kérdés

[link]

Bezárkózás, gazdaság leépítése, korlátozások, haszontalan oltások, maszkviselés, idősáv majomkodás, távolságtartás

Semminek nem volt semmi értelme, hiszen nem akadályozott meg semmit.

Mikor dobjuk már le végre a maszkot a fenébe? Mindaddig amíg maszkot hord valaki, kontrollálható, alárendeli magát a hülyeségnek, tömegpszichózisnak.



2021. ápr. 30. 18:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%

10


Egyrészt tudom, másrészt már a média is leírta 1hete. Követni kellene az aktualitásokat ;) Nemzetbiztonsági kockázat amit műveltek. Mit gondolsz, egy ország jövőjét erodálhatjátok az idióta, buta fantáziátok miatt?

2021. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
56%

És aztán visszatér minden évben, mint az influenzavírus. Mert a vírusoknak ez a tulajdonságuk, hogy mutálódnak.

De nem halt ki az emberiség a spanyolnátha után se (50 millió halott), nem fog a koronavírus után se. Csak ez sokkal gonoszabb, mert egyből a tüdőhörgőket támadja, és az elpusztult hörgők helyett nem születnek újak.

2021. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

#13

Ember! Én leszögeztem, hogy nem vagyok vírustagadó, meg oltásellenes... Édes Istenem..... Miért veszel egy kalap alá engem is az olyanokkal, mint Gődény?


Csak azért, mert kérdeztem valamit? Mert feltettem egy kérdést, egyből én is vírustagadó vagyok. Hát ez marha jó.


ÉS HOGY MEGÉRTSD! NEM VAGYOK KONTEÓS!! NEM TAGADOM A VÍRUST!!!


Még mielőtt valaki megszeretne fenyegetni ezzel, meg azzal....

2021. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
26%
#16 Hagyd, ezeknek mindenki vírustagadó, aki nem retteg úgy, mint ők :D Így megússzák az értelmes vitát, mert tudják, hogy abban alulmaradnának.
2021. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%
Ezért lesz szükség egy harmadik vakcinára is, amiben benne vannak az újabb mutánsok. Amit majd beadnak ősszel.
2021. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Hagyd, ezeknek mindenki vírustagadó, aki nem retteg úgy, mint ők :D Így megússzák az értelmes vitát, mert tudják, hogy abban alulmaradnának."


Engem nem érdekel, hogy retteg, meg hogy mitől fél. De az sértő, hogy titkosszolgálattal akar elvitetni, pedig csak egy kérdést raktam fel. Nem tagadom a vírust, a vakcinának pedig örülök, nagyon jó dolognak tartom, hogy elkészült és oltják vele az embereket.


Pusztán annyit tettem fel neki, hogy miből gondolja azt, hogy majd a titkosszolgálat ilyenekkel fog foglalkozni, mikor teljesen más kategória a kettő. Én is hallottam volna erről, ha valami ilyen döntés elhangzott volna, szerintem. Soha nem követtem el semmilyen törvénybe ütközőt, szabálykövető ember vagyok, erre titkosszolgálattal fenyegetőzik, meg egy kalap alá vesz néhány bolond konteóssal. Ez engem nagyon megbántott...

2021. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

#13

[link]


Németországban igen, na ott nemzetbiztonsági kockázatnak tartják már a konteósokat. 65 ezer ember a tagja az ilyen csoportoknak. Nyilván minden 65 ezer embert nem csuknak le, nem fog Ossendorf meg a Moabit megtelni vírustagadókkal, de elképzelhető, hogy néhány prominens tagot lekapcsolnak. Az áltagkommentelővel nem hiszem, hogy érdemben foglalkozni fognak.

2021. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 árokpart ***** válasza:
7-es Ha van időd javaslom nézz utána mivel foglalkoznak a titkosszolgálatok. Meg tudom erősíteni neked részbeni érintettként, hogy nagyon nem ilyesmivel. Inkább olyasmivel amiről nem nagyon hallasz a polgári médiumokon beleértve az internetet is.
2021. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
42%
A lakosság nagy része már vagy be van oltva, vagy túlesett a covidon, vagy eleve immunis rá. Ha ezek után jön a "4. hullám", akkor már csak a komplett idiótáknak nem lesz nyilvánvaló, mennyire hülyére vesznek minket.
2021. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
#7 K anyád jól van?
2021. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!