Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a videóban szerepl...

Szerintetek a videóban szereplő fiatalok hány százaléka fog lelépni külföldre?

Figyelt kérdés

[link]


Döbbenetesen szánalmas, hogy egy nyomorult vakcináért így kell sorban állni. Röhej, szánalmas, nevetséges. Irigyellek benneteket, külhoni magyarokat, akiknek már ezt a sok szánalmas szarságot nem kell átélni.



2021. ápr. 30. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod, hogy mi, a GYK közönsége külhoni magyarok vagyunk? Ennyire ostoba vagy?
2021. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nevetséges ahogy a sok nagy pofa most kujtorog az oltásért.

Nem is olyan régen meg még kemények voltak mint kádszél.

2021. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Zéró. Le lesznek zárva a határok.
2021. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Irigyellek benneteket, külhoni magyarokat, akiknek már ezt a sok szánalmas szarságot nem kell átélni."


Jah. Mert ott nincs miért sorban állni.

Érdekes. Én háztól-házig oltással-megifgyeléssel együtt fél óra alatt túl voltam az egészen. Ismerős ma, Budapesten 1 órán belül megtette ugyanezt. Igaz nem Pfizert kért.

Elég szánalmas az a vakcinanácizmus, ami lett az egészből.

2021. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
... látszik hogy nem voltál még külföldön...
2021. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Én sajnos egyre inkább szeretnék. :( Nagyon remélem, nem lesz rá szükségem, mert eddig itt terveztem az életemet! De egyre inkább az elszakadás szélén van az a bizonyos cérna (nem csak a péntek miatt, hanem az egyéb dolgok miatt is).
2021. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!