Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki szerint...

Van itt olyan aki szerint Dobrev Klára alkalmas lenne Mo. vezetésére? Miért gondolja így?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 23:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%

Egy nő soha nem lesz alkalmas vezetőnek.

Nézzétek meg Merkel mit művelt Európával.

Milyen érdekeket tudna érvényesíteni egy iszlám többségű világban,amiben semmibe veszik a nőket.Példa rá Ursula Törökországi kiruccanása.

Ráadásul az emberasszonyotok kiállása sem kelt szimpátiát sok emberben,és akkor még meg sem szólalt.

Kb. női börtönőrnek lenne alkalmas ezekkel az adottságokkal.

2021. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11

*női börtönök őrének ... Nem mindegy.

2021. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Megint itt egy nyelvész.
2021. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Orbán Viktor Magyarország vezetője!
2021. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

Az önéletrajza kiemelkedő a magyar politikai palettán, mind végzettségek, beszélt nyelvek és szakmai tapasztalatok terén. Rendben vannak a kommunikációs és beszédkészségei, elég sok politikai tisztséget betöltött már, egyetemi oktató és közben az elég jelentős méretű családi cégük vezérigazgatója is (volt?). Objektívan alkalmas bármilyen politikai pozíció betöltésére.


Egyetlen baj van vele: a férje.

2021. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15


:D


Először, ahogy olvastam, azt hittem, Viktorról írod.

2021. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Orbán Viktorra konkrétan csak annyi igaz ezekből, hogy sok politikai tisztséget betöltött már, és neki is jó kommunikációs és beszédkészségei vannak.

Csupán jogász végzettsége van és a diploma megszerzése után nem igazán járt egyetem közelében, nem nevezhető egyetlen terület tudomány szakértőjének sem, angolul csak makog, és a politikán kívül nem igazán van egyéb munkatapasztalata.

2021. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%

17


Pont ezért írtam, mert eleinte, amíg nem értem a végére, ezt gondoltam, és azt, hogy jó poénnak szánod.


:)

2021. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Oh :D
2021. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%

Orbán olyan mint a veréb a klasszikus mesékben mindent ellop ami csillog és szimpatikus neki.

Nála bárki jobb lehet igazából egy felelősségvonásra lenne szükség.

2021. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!