Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaznak a magyar...

Miért szavaznak a magyar munkások, munkanélküliek, kisnyugdíjasok, a létminimum alatt élő emberek 20 éve kapitalista pártokra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 22:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Mert eddig csak ezek voltak a palettán, de szerencsére ez már megváltozott.
2010. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert a kommunizmus nem jött be.
2010. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 chevive1971 ***** válasza:
53%
Pedig a kommunizmus jobb volt!Volt munkahely,biztos megélhetés!
2010. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
ohh te jó ég -.-'igazi véresszájú komcsi topik
2010. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 chevive1971 ***** válasza:
52%
Ha neked jobb ez a kapitalista hányadék,akkor szeresd ezt.
2010. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

akkor tényleg volt meló, meg megélhetés, most lófasz van a seggedbe kisfiam, de téged még valszeg anyuci tart el, akkor nem írnál ilyeneket, hanem tudnád mi folyik a való életben.

amúgy tök mindegy kit választasz meg, valójában nem ők irányítanak..

2010. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Ember nekem szüleim azt tanítoták hogy a szorgalmas dolgos embert mindenhol megbecsülik . érdekes az is hogy a Samsung gyárban dolgozom nem rossz pénzért mert hétvégén pl 1200ftos órabérben dolgozom futószalag mellett hogy az albérletem, étkezésem a egyetem mellett finanszirozni tudjam . Úgyhogy kérlek ne sápitozz nekem milyen szar ez az élet mert már jó pár éve eltartom magam hogy szüleim minimál bére ne az én dolgaimra menjenek el
2010. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

23.18. Örülj,hogy neked van jól fizető munkád. De nagyon sok embernek még minimálbéres sem jut. Aki pedig azt mondja,hogy a Kádár-rendszerben mindenkinek volt munkája,az nem véres szájú komcsi,hanem igazat mond. Ne mondj véleményt olyan időkről,amikor még nem is éltél,csak valamilyen nem hiteles forrásban olvastál róla!

Azt pedig,hogy ki volt a véres szájú komcsi,örülj,hogy nem tudod. Ma már kevesen élünk,akik a Rákosi-korszakban megtapasztalhattuk.

2010. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

nyílván ad az embernek biztonságérzetet, hogy van mirre alapoznia, ha megszünik a munkahelye másnap volt hova mennie

de az a rendszer se volt jobb ,mert ott is ahogy mondani szokás tisztes szegénység volt. lehett egy fokkal jobb volt. De mai napig kik érvényesülnek talán a legjobban a volt párttagok akik régen valami jobb posztot betöltöttek.

Régen is , ma is ugyabból a körből kerülnek ki a csókos helyekre az emberek mint régen maximum most már a fia vagy unokája... én így látom annak ellenére hogy ténylegesen nem éltem abban a korban.

2010. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

"mindenkinek volt munkája"

Persze, hogy volt, a rendszer nem engedhette meg, hogy legyenek munkanélküliek. Sokuk munkájára semmi szükség nem volt, korszerűtlen módszerekkel termeltek silány minőséget, a kereslet nem volt fontos, csak a terv teljesítése. Ennek a levét mind a mai napig isszuk.

2010. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!