Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izraelben oltottak is ugyanúgy...

Izraelben oltottak is ugyanúgy elkapták az indiai tripla mutáns covid-ot. Biztos, hogy kell nekünk a nyitott EB meccs?

Figyelt kérdés

[link]

Ráadásul meglepő körülmények között. Mind a négyen be voltak oltva, ráadásul mielőtt felszálltak az Indiából hazafelé tartó repülőre, még negatív gyorstesztet is produkáltak, mire megérkezett a repülő, már fertőzöttek voltak..

Ráadásul az utóbbi szűk egy hétben fél Európában azonosították az indiai törzset (csak a mai napon 4 újabb országban): Egyesült Királyság, Svájc, Franciaország, Belgium, Dánia, Németország, Csehország és Románia

Az immunológusok szerint beoltva se üljünk be étterembe se sehová:

[link]


Ennek fényében, hogy ilyen gyorsan és agresszívan és teszteket/oltást kijátszva terjed az indiai tripla mutáns, biztos hogy kell nekünk egy több tízezer fős nyitott kapus meccs az ország vízfejű közepébe, ahonnan majd szétterjed mindenhová?



2021. máj. 1. 23:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%

Izraelben tegnap 74 új beteg volt és egy halott. Bár már mi is itt tartanánk.

[link]

Nem sokat tudni az indiai variánsról.

Lehet, hogy éppen a sokat cikizett kinai vakcina véd leginkább ellene, mivel a teljes leölt vírust tartalmazza, nemcsak a tüskefehérjét.

2021. máj. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%

Hát ha Cecil aszonta, akkor az úgy is van, nemde?! :)


Én tutira vettem, hogy az egész vakcinásdi egy ordas nagy átverés és erre napi szinten kapok visszaigazolást az élettől. Pl. makk egészséges rokonunk az oltás után lett covidos,ahogy sokan mások is. Micsoda véletlenek vannak..

2021. máj. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
Igen. A vírus terjedéséhez mindenképpen kellenek az ilyen tömegrendezvények! Értsétek már meg, hogy nem hullunk elég gyorsan. Szóval ne álljatok az elit útjába, oltakozzatok, tömörüljetek! :(
2021. máj. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Én azt gondolom és az a véleményem, hogy ez az oltás meggyengítheti az immunrendszert és amíg a test azzal foglalkozik, addig a mutáns szépen beslisszol a szervezetbe. A másik lehetőségre gondolni se merek...
2021. máj. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Fsms ***** válasza:
47%

Lehet optimista vagyok, de egy-két megbetegedésből a teljes népességre következtetni korai.

Az biztos, hogy a második oltás után 2-4 héttel alakul ki valamilyen fokú védettség. Előtte nem célszerű kockáztatni. Ráadásul olyan, hogy legjobb legrosszabb vakcina nincs mivel, a hatékonyság függ a kortól, meglévő betegségektől, etc.

Egy biztos, hogy egy indiait sem engednék be. Előlük hermetikusan lezárnám Európa határait.

2021. máj. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
#16 Nekem ismeroseim, kollegaim, barataim, stb 80%-a mar oltakozott, es kutya bajuk
2021. máj. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
4%
Hahaha, milyen mutáns? Egy nappal oltás után már Fradi-meccsen voltam. 😆
2021. máj. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha ugysem ved az oltas ... hagy focizzanak a fiuk utoljara meg egyet! :)
2021. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

4 azaz 4 beoltottnak sikerült igazoltan elkapnia az 5 millióból? Azt azért tudod, hogy még a Wuhani variáns ellen sem nyújt 100%-os védelmet egyik vakcina sem? Statisztikailag az lenne a csoda, ha senki nem kapta volna el.

Ez nem több mint egy újabb tűfóbiás önigazolási kísérlet az oltás ellen.

2021. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%
Egy nátha nem elegendő ok arra, hogy lefújjunk egy sporteseményt.
2021. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!