Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az oltottak úgyis védve...

Ha az oltottak úgyis védve vannak a vírus ellen, akkor az oltatlanokat miért kell korlátozni? Ha engem nem érdekel, hogy elkapom e a vírust, akkor saját felelősségemre miért nem mehetek ahova akarok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Én azt se értem, ha a teraszra ülhet oltatlan,akkor állatkertbe mért nem mehet:D
2021. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Felejtsd el a vírust! Ez már rég nem arról szól.
2021. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Ez a megöllek, ha nem menthetlek meg kategória.
2021. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2021. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem mehetsz ahova akarsz mert még nem tudták kikényszeríteni hogy oltass.Majd ha végre befejezik ezt a baromságot akkor mehetsz ahova csak szeretnél vagy behódolsz és akaratod ellenére be fogod oltatni magad mert már nem fogod bírni hogy korlátoznak.Ha kibírod akkor úgysem fogsz oltatni
2021. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Mert téged hiába nem érdekel, ettől még mindenki mást fertőzöl, az egészségügy pedig nem vállalja a kockázatot.
2021. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
Oltasd be magad, és megoldódik a probléma. Én is kizárólag a diszkriminációs igazolvanyert + EU vakcinaúrlevelert oltottam
2021. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Azért vagy korlátozva, mert járványhelyzet van. Ez alól részben mentesülhet az, aki már igazoltan védettebb a vírussal szemben. A lehetőség pedig mindenki előtt ott van. Mi ebben a bonyolult?
2021. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

“Mert téged hiába nem érdekel, ettől még mindenki mást fertőzöl, az egészségügy pedig nem vállalja a kockázatot.”


Hát de bakker, ha be vagy oltva akkor nem tudlak megfertőzni. Nem ezért adattad be az oltást?

2021. máj. 2. 20:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!