Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Budapesti autósok közössége...

A "Budapesti autósok közössége„ nevezetű oldal beszervezésével a magyar kormány nyiltan besúgó hálózatot épít?

Figyelt kérdés

Nesze neked rendszerváltás,ávós ország lettünk megint.


[link]



Csak nekem tünik úgy hogy a fidesz újra egy ÁVH féle besúgó hálózatot kíván felépíteni?



2021. máj. 2. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel semmi gond sincsen :)
2021. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, csak neked tűnik így.
2021. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

A durva, másokat komolyan veszélyeztető kihágások voltaképp bűncselekmények, amik üldözésében helyes, ha mindenki részt vesz a maga módján.

Nem arról van szó, hogy van egy notórius feljelentgető, aki azzal akar 1) bevágódni a rendőrségnél (nem fog), 2) levezetni frusztráltságát, hogy lekap minden sárgán még átmenőt (aki pedig még talán pont megállhatott volna), vagy minden záróvonalon átlépőt, vagy kissé neccesre sikerült előzést, hanem olyan esetekről, pl. amit a cikk is írt, és ami nagyon hasonlatos a leányfalui ír gázoló tettéhez.

Egyszer egy autós jött a neki javában piros lámpához, fékezett, majd gázadással áterőszakolta magát a gyalogosok között, egyből megnéztem a rendszámát és beszóltam a rendőrségnek, akik intézkedtek is. Máskor meg olyant jelentettem, aki üdülőterületen, lakó-pihenő övezetben kb. 80-nal hajtott. El is kapták a grabancát az illetőnek.

Ez a társadalom önvédelmi képessége, nem pedig "kedvenc diktátorod" kommunizmusépítése.

2021. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Az a baj, hogy erre még büszkék is.
2021. máj. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
A baj a nem egyértelmü szabályozás. A rendörség (+igazságszolgáltatás) akkor és azt a videot fogadja el amelyik neki tetszik. Rossz esetben megmutatsz egy általad készitett felvételt és téged fognak elitélni mert személyiségi jogokat sértettél.
2021. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

vegyesek az érzéseim az oldallal kapcsolatban.


önmagában jó, hogy így is kiszűrnek egy csomó buggyant autóst.


viszont az oldal autós hozzászólóinak nagy része tipikus frusztrált dagadt proli, akik bőszen szidnak másokat (főleg bicikliseket, görkorisokat) , hogy levezessék a frusztrációt, aztán ha leszállsz a bicikliről és kérdőre vonod őket, maga alá csinálnak.

és igen, sztem is közrejátszik ebben a jelentgetésben kicsit a magyar néplélek is.


egyszer láttam egy videót, amiben egy görkoris lány kigurult egy autó elé, vszínűleg azért is, mert más gyalogosok is átfutottak, illetve rásüthetett a lámpára a nap…

az a fröcsögés ami ott ment…” agyon kellett volna verni stb.” ergo azért van baj náluk a toronyban.


azt meg sose értettem, miért olyanok szájalnak meg beszélnek mások megveréséről, aki seggükön kocsival születtek és közük nem volt soha sporthoz.

2021. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak azért van, mert meg szeretne tanítani arra, hogy a pöcsödből hiányzó centiket ne lóerők durrogtatásával pótold a forgalomban, hanem próbálkozz normálisan autót vezetni.
dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!