Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egész nyáron kötelező lesz...

Egész nyáron kötelező lesz hordani a maszkot az utcán MINDENHOL?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 08:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Egészen addig kötelező lesz, amíg tűrjük ezt diktatúrát és nem ébredünk fel.
2021. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na Béci, végre valamiben egyetértünk!
2021. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a nyolcas írta jól!
2021. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Figyeljétek meg: az lesz a töréspont, amikor az oltottaknak többé nem kell majd a maszk!


Akkor vajon aki oltatlan, arra hogy néznek rá az utcán? Rokonok-barátságok fognak így szétszakadni?...


Oltatlanként írom, aki teszt nélkül nem merek belemenni az oltásba, viszont így pedig fizetnem kell hivatalos tesztért, hogy megtudjam, antis vagyok-e, vagy olthatnak.

2021. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Akkor vajon aki oltatlan, arra hogy néznek rá az utcán?"


Vagy épp fordítva, azt se felejtsük el, hogy például itt miket kapnak azok is, akik beoltatták magukat. Szóval ne sajátítsd ki a gyűlöletet az egyik "félnek".


"amikor az oltottaknak többé nem kell majd a maszk!"


Ezzel igazából az a probléma, hogy az utcán, ránézésre nem lehet megkülönböztetni védettet a nem védettől. Akkor tehát a rendőr majd minden maszk nélkülihez odamegy, hogy ugyanmár hol a kártya?


"Rokonok-barátságok fognak így szétszakadni?"


Ami egy ilyen miatt szakad szét, ott eleve nem volt valami rendben. Családban és barátok közt is van olyan, aki a "másik oldalhoz" tartozik. Megbeszéltük, elfogadtuk egymás álláspontját, egymás közt vannak fontosabb témáink is.

2021. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Béci


"Akkor tehát a rendőr majd minden maszk nélkülihez odamegy, hogy ugyanmár hol a kártya?"


Kisebb településeken simán megteheti szúrópróbaszerűen, vagy csak, mert rossz napja van.


Pesten, vagy már nagyvárosokban nyilván nehezebb lehet-lesz kivitelezni.

2021. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Van szerencsém kisebb településen a "butiksor" közelében lakni. Ez az a hely, ahová napi rendszerességgel járnak a rendőrök (vírusmentes időben is). Az utcán kb mindenki maszk nélkül közlekedik, de én még egyszer sem láttam a rendőröket megállni ejnyebejnyézni emiatt.

Egyébként is megkockáztatom, hogy csak és kizárólag a maszk viselésének hiánya miatt senkit sem büntettek meg a rendőrök, ha felszólításra felvette. Mivel történeteket én is hallottam, azt viszont elég könnyen el tudom képzelni, hogy a "Kérem, vegye fel a maszkot!" felszólításra adott válasz kiváltott a rendőrből olyan reakciót, hogy büntetés lett a vége.

2021. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!