Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy tényleg...

Elképzelhető, hogy tényleg nyugati színvonalon élhetnénk ha pl. Dobrev Klára vezetné az országot és csak a Fidesz rendszere gátol minket?

Figyelt kérdés
Munkatársaimat hallottam ezen vitázni, hogy itt ha nem Orbánék lennének már rég euró lenne meg európai életstílus nem ez a kádárrendszer kis pénzekkel mert elveszik mindet ezek , ez tényleg elképzelhető vagy csak ők álmodoztak ?
2021. máj. 3. 19:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Még nagyon fiatal lehetsz 😃
2021. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
A nyugati színvonalat csak Pázmán Koppány tudná behozni az országba.
2021. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy nagyon is törvényesen és tisztességesen.
2021. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
NEM!
2021. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
Ha euro nem is lenne,de szerintem valóban jobb lenne.
2021. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Az biztos hogy jobb lenne ha nem orbán lenne már 12 éve, de nem feltétlen akkor lenne jó az életszínvonal stb ha Dobrev Lenne. Igazából a mihazánkon kívül mindenki jobb irányba vinné az országot mint a fidesz
2021. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

Az aktív politikusok nagy része az előző rendszerben szocializálódott. Számukra a politika nem karrier vagy hivatás hanem a megélhetés maga. orbán az egyik legrosszabb fajta, mert csak és kizárólag az erőszakból ért. Emiatt a rendszere túlságosan autoriter ahhoz, hogy az ún. új szelek befolyásolni tudják. A másik oldalon gyurcsány ugyan ez, csak kevésbé erőszakos. Emiatt neki muszáj alkalmazkodni a fiatalok elvárásaihoz legalább kis részben. Az ellenzéki összefogás nagy része fiatal és idealista. Ha valami csoda folytán 22-ben hatalomra kerülnek (orbán nem fogja kiengedni a kezéből a kormányzást, sajnos láttunk már ilyet a történelemben legutóbb Fehéroroszországban), valószínűleg hamar lenullázzák gyurcsányt és talán elindulhat egy új éra.

A konkrét kérdésedre a válasz: részben. Euro szerintem lenne, de életszínvonal, talán a szlovák szinten (ami persze jobb, mint a mostani, de a nyugat európaitól messze van). De ehhez az kellett volna, hogy Bajnai kapjon legalább 2 ciklust orbán és az ostoba birkái nélkül.

2021. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy ez a mostani rendszer részben az emberek mentalitásán múlik
2021. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
8.Szerintem nem.Lehet,hogy az elején volt közük az embereknek ahhoz,hogy fidesz legyen,de én azt mondom,hogy 10+ év kormányzás után ennek a rendszernek már nincs szüksége az emberekre.Szerintem nem azon múlik itt már semmi,hogy ki mire szavaz,nem a szavazás dönti el,hogy marad -e a kormány.Én legalábbis nem tudom azt elképzelni,hogy majd ezek az egyszerű állampolgárokra bízzák azt,hogy ők maradjanak-e vagy sem.Ők már olyan szintre jutottak,hogy nem tudom elképzelni azt,hogy ilyet megkockáztatnak tisztességes versenyben.
2021. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
El. És én utálom Klárikát, Jobbik szavazó vagyok, de bárki lenne aki nem a fidesz, jobban élnél mert ennyit senkinek se lenne pofája lopni.
2021. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!