Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mit szóltok, hogy...

Fideszesek mit szóltok, hogy orbánotok szerint ficot gyurcsány lőtte le?

Figyelt kérdés

Hiszen baloldal = gyurcsány.

Nem érzitek nevetségesnek a gazdátokat mát?


máj. 16. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Azt annál inkább, aki azt állítja, hogy Fico-t Gyurcsány lőtte le.
máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Mint kiderült, az origó valószínűleg a google fordítóprogramjával fordította, ezért lett a jobboldaliból baloldali.

Amilyen trógerek dolgoznak annál a hírportálnál, simán kinézem belőlük, hogy csak programmal lefordítják, aztán megy a cikk, ahogy esik, úgy puffan alapon.

máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Nyilvánvalóan egy elmeháborodott lőtte le elsősorban, hogy jobboldali vagy baloldali... Nem mindegy? Most ezen fog menni a vita a kétbites jobberek, meg a kétbites balosok között, hogy jobboldali vagy baloldali? Két dolgot jegyeznék meg, Robert Fico egy baloldali politikus, Robert Fico nem éppen arról híres, hogy túlzottan kedvelné a magyarokat. Jobboldali magyarok nem zárják a szívükbe azt, aki nem kedveli a magyarokat. Mindezek ellenére itthon a un. baloldali szimpatizánsok azok, akik gúnyolódnak azon, hogy Robert Fico-t meglőtték. Ez megy tegnap óta, hogy úgy kellett, hogy a zsírszalonna lesz a következő stb. stb. Ezek után nem is kell róluk rosszat mondani, mert tiszta sor.
máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
5-ös, Fico nem baloldali. Kb. olyan, mint itt Orbán. Populista, magyarellenes (kisebbségellenes), oroszbarát. És persze lop, ahol csak tud.
máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#15:40

#15:44

Nézzük a tényeket:

Gulyás Gergely (minden kormányinfón): "Gyurcsány a baloldal vezetője":

https://www.youtube.com/shorts/ofCaItn1cns


Orbán Viktor (2024.05.16.án): "...szlovák miniszterelnök ellen egy baloldali aktivista merényletet követett el":

[link]


A tények titeket cáfolnak. Én megértem, hogy belekavarodtok a sok majomságba meg a sok hazugság logikai ellentmondásokba ütközik.

máj. 16. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Én eddig a pontig értem is a logikádat, csak azt nem, hogy hogy lehet ilyen f.szságot leírni, hogy Gyurcsány Ferenc lőtte le Robert Fico-t? Még azt is értem, hogy a baloldal és Gyurcsány közé helyesen egyenlőségjelet teszel, de mi köze a magyar baloldalnak egy szlovák, a Fidesz állítása szerint baloldali íróhoz? Ezt nem értem! Orbán ilyen agyament állítást nem tett, volt már rá más példa, de ilyet nem állított. Vagy bolond vagy vagy gyerek vagy ezért neked fizetnek vagy ennyi szórakozás jut neked, amiért részvétem, de e négy közül az egyik.
máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#17:10

Pont annyi köze van, mint sorosgyörgynek gyurcsányhoz meg karigerihez. Mivan, nem tetszik a fideszes logika? Akkor tudod mit kell tenni

máj. 16. 19:17
 9/9 18042 ***** válasza:

6

„Nézzük a tényeket”

Azok a tények, hogy itt mindenki az gondolja magáról, hogy mindenhez ért, a valóság viszont ennek az ellenkezője. Sok marha, azt gondolja, ha ide firkálja a vélt okosságaikat, attól valaki lesz.

GYK = Gyógypedagógiás Kretének gyülekezete.

máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!