Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol térül meg a rengetek...

Hol térül meg a rengetek külföldi diák taníttatása a magyar egyetemeken?

Figyelt kérdés

A COVID alatt is bizonyságot nyert, hogy veszélyt jelentenek járványügyi szempontból is. Nagy részük főleg elszegényedett afrikai, arab országokból érkezik. Miből tudnak ők tandíjat fizetni, egyáltalán kell nekik fizetniük, vagy ingyenesen kapják az oktatást?


Azt sem teljesen vágom, hogy ha mi valóban annyira konzervatív ország vagyunk és fújjuk ezerrel a migráns hisztit, akkor az ilyen típusú diák-turistákat miért várjuk tárt karokkal? Kissé nem ellent mondásos ez? És igen, tudom mi a különbség migráns és diák között, de mindkettő ugyanúgy egy egészen más kultúrából érkező külföldi.


Egyetemi hallgatók között is éppúgy lehetnek terroristák vagy szélsőséges fanatikusok is mint a migránsok között. Erre senki sem gondolt még?



2021. máj. 4. 07:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem ezt miért írod, semmi köze ehhez. A migrációs dolgokat 2004-ben aláírtuk, ezzel szembeköptük az EU-t ahonnan amúgy a lölő féléknek a pénz jön.

Az egyetemekenek azért jók a külföldiek, mert fellendítik az adott város gazdaságát, csak hogy ez hozza az arabokat is.

2021. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

#14 Mit írtunk alá 2004-ben? Mi az amivel bárkit is szembeköptünk?

Ez valami nagy zagyvaság lett.

2021. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#9 Igen, emlékszem mi volt és elő is kerestem néhány forrást a kedvedért. Remélem megelégszel velük.


Forrás:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. máj. 4. 10:09
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
#16 Gratulálok a forrásokhoz. Én arra vagyok kíváncsi hogy TE ezekből mit vettél ki mi az ami történt, erre nem válaszoltál.
2021. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

Összességében, aki fideszes, azzal felesleges vitatkozni.

Elmondom mivan:

rossz migráns nem jöhet, gazdag migráns jöhet. Más kérdés, hogy annyira szar az életszínvonal, hogy innét csak elmenni akar a magyar, nem hogy bárki ide jönne. A médiában tolják ezerrel a bullshitet, propagandát, hogy ha nem ők lesznek akkor jönnek a csúnya migránsok. Báttya, 2015-óta nincs migránsválság, de ne zavarjon. Lassan már egy hülye sem lesz, aki ezeket bekajálja......

2021. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
rengeteg
2021. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!