Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik még nem foglaltak állást...

Akik még nem foglaltak állást a szavazással kapcsolatban: ti mi alapján fogtok dönteni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem megyek el.
2021. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Én az ellenzék és a kétfarkúak között vacilalok. Vagy, hogy egy jó nagy péniszt rajzoljak a szavazólapra, vagy, hogy el se menjek.

Valószínűleg a választás reggelén fogom eldönteni. Vagy benn a fülkében (bár abból pénisz lesz úgy érzem 😅)

2021. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hájaaa ***** válasza:
51%
Krumpli vagy parizer lesz-e nagyobb a választási falunapon alapján.
2021. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
A fideszes bandából már nagyon elég volt, ezért az Ellenzéki Összefogásra szavazunk - a család minden tagja és a barátaink is!
2021. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
En elfogadom a tobbseg donteset es nem megyek szavazni ... meg sosem szavaztam es nem is tervezem, hogy valaha is szavaznek. En csak elem az eletem, akar ki is ul a tronon :)
2021. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már foglaltam állást: a jelenlegi kínálat már bizonyított eleget számomra, hogy kellő érdektelenséggel viszonyuljak a "választásokhoz". A politikai bizalom egy kiérdemelhető valami, amelynek az egyik alapfeltétele nálam a tisztesség, - amellyel nem fenyeget senki a választékból. Tehát guano az egészre!
2021. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!