Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Magyar Kétfark...

Mit gondoltok a Magyar Kétfarkú Kutyapárt-ról?

Figyelt kérdés

Minden vélemény, ami nem gyűlölködő jó! Akár ellenvélemény, akár nem.


Szerintem abból a szempontból jó, hogy tesznek is a környezet jobbátételéért - buszmegállók építése, felújítása, rovarhotel, padok, kátyúkra és hibás aszfaltra figyelem felhívása. Viszont azon a véleményen vagyok, hogy az emberek nem tudják komolyan venni őket, így komoly esélyük nemnagyon van. Tudom, hogy viccnek vagy kifigurázásnak indult az egész, de azért ezt-azt, apróbb dolgokat elértek. (Fentebb leírtak.)


Kinek mi a VÉLEMÉNYE?



2021. máj. 5. 01:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy ilyen névvel senki nem veszi őket komolyan, mindegy mit csinálnak. Tudod első benyomás stb.
2021. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
80%
Én biztos rájuk szavazok. Csak sajnos igaza van a felettem kommentelőnek. Senki nem veszi komolyan.
2021. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Most erre mit mondjak. A Fidesz minden egyes szavazattal ami szétdarabolódik, erősíti önmagát. Tehát a te kétfarkú kutyapártra leadott szavazatod csak arra jó, hogy hatalomra segítsd újból Orbánt, mert hogy az emberek nagy része aki nem a Fideszre szavaz, az valójában egy jobb és erősebb pártra akarja majd a szavazatát leadni, mert bízik a valtozásban. Nem pedig a Kétfarkúra, akik maguk is tudjak, hogy soha nem fognak nyerni. Nincs velük baj, de nem támogatom a fennállásuk mint politikai párt.
2021. máj. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 mantis religiosa ***** válasza:
23%
Kedves #3! Melyik lenne az a jobb és erősebb párt?
2021. máj. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
4: jelenleg kb. az a helyzet, hogy nem szabad hagyni, hogy a fideszmaffia jobban beássa magát, mert egyre nehezebb lesz kibillenteni onnan, ha az emberek változást akarnak
2021. máj. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

A leghitelesebb párt. Úgy ígér dolgokat, hogy mindenki számára nyilvánvaló, nem fogják betartani. Mint az örök élet ingyen sör.

Nem veszi el az emberektől a reményt.

A többi párt is ígér, ők sem tartják be de a szerencsétlen választók reménykednek hogy jobb lesz. Ezért hiteltelen számomra az összefogás is. Hazugság az összes ígéretük. Nem fognak ezek senkit elszámoltatni, nem lesz európai bér.

2021. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Azt ugye tudjátok hogy ez csak egy poén párt? Akinek ez az ingyen sör és örök élet után nem esik le annak nagyon szavazni sem kéne😅
2021. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Túl sok körülöttük a negatív marketing. Pl. a kedves kérdező is kötőjellel csatolja a nevükhöz a toldalékot, mintha franciák lennének. De ki a rák szavazna Magyarországon egy francia pártra???
2021. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Komp akart lenni, de nem komplett. Ez az első, ami eszembe jut.

A második, hogy nem komoly politikai párt.

A harmadik... hát legyen egy harmadik farkuk is🥴🤪😂

2021. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Az elején még viccesek voltak, mostanra már elég erőltetetten próbálkoznak, ráadásul az is egyértelművé vált, hogy a liberális oldalt erősítik.
2021. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!