Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A németek és osztrákok a...

A németek és osztrákok a magyarok fölött állnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Gazdaságial? Igen! de nemzetközi politológusok megmondták hogy magyarországnak már rég el kellett volna hagynia ausztriát vagy németországt, csak úgy elég nehéz hogy a tolvaj kormány lopnak mindig!
2010. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez így eléggé hiányos kérdés... Mire érted? Bérezésben pl. fölöttünk állnak, magasságban nem biztos.
2010. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Egy főre jutó nemzeti jövedelemben, életszínvonalban és a válási arányban mindenképpen. Hogyan érted a kérdésedet?
2010. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem osztrák. Múltkor kint voltunk a gyümölcsöskertünkben, és szedtük le az almafát. Ő állt a létrán, én pedig alul tartottam. És igen, felettem állt egy osztrák.
2010. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább csinos?:)
2010. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Leszedtétek az almafát? xD
2010. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Már akik az Alpokban élnek.
2010. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Bérekben mindenképpen,Németországban például 830 ezer forint a havi átlagkereset,nálunk meg kb.200 ezer...Tehát átlagban a 25%-át keressük.
2010. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Úgy mindenben.

Épp kint vagyok Ausztriában (nem elsőre), és mindig megállapítom, hogy ezek az osztrákok tudnak valamit. Jók az utak, tisztaság van, minden rendezett, a kis falvak nem halódnak stb.

Nem lopnak annyira az ország vezetői? Vagy miért?

2010. aug. 23. 12:54
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

"Épp kint vagyok Ausztriában (nem elsőre), és mindig megállapítom, hogy ezek az osztrákok tudnak valamit. Jók az utak, tisztaság van, minden rendezett, a kis falvak nem halódnak stb.

Nem lopnak annyira az ország vezetői? Vagy miért?"


Az osztrákok nem csak vinnyogni tudnak, hogy "majd ha én is annyit keresek, mint a másik, akkor majd hajlandó leszek felvenni a szemetet", hanem természetes nekik, hogy tiszta környezetben élnek. Számtalan dolog van Magyarországon is, amely nem a pénzen múlik (szemetelés, köztulajdon tiszteletben tartása, közlekedési morál, másikkal szembeni udvariasság stb.), de mégsem jutott el az ország nagy része erre a szintre...

2010. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!