Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnél, ha a választásokon...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Örülnél, ha a választásokon csak a védettségi igazolvánnyal rendelkezők vehetnének részt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 15:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%

#20

Igaz, de akkor pedig főleg nem a választót kéne büntetni az állam hibáiért.

Elég széleskörű tájékoztatás se old meg mindent amúgy, az átlagembert nem érdekli annyira a politika, hogy igazán értsen is hozzá.

2021. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%

Én nem is akarom büntetni a választót.

Nem kell érteni a politikához, hogy tudd, neked melyik párt a legszimpatikusabb, melyik képviseli a te érdekeidet.

2021. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
35%
Na akkor miről van szó? :D
2021. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
43%

Hát úgy látszik te sem vagy a legélesebb kés a fiókban. xd

Arról van szó, hogy ahhoz, hogy te tudd azt, hogy neked melyik párt a legszimpibb, tudnod kell, hogy mik a lehetőségeid, hogy mik közül választhatsz, mivel ez egy választás. Tehát ha megkérdezed a falusi embert, és nem azt mondja, hogy "a fideszre, mé' vót más is?", akkor az már egy siker.

2021. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
38%
És ez annyival rosszabb annál mint mondjuk amikor valaki azért szavaz Karácsonyra mert olyan aranyos gyerek (most csak egy példa)? Alkotmányos alapjogot korlátozni ilyen érvelés mellett elég necces...
2021. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
64%
Én még mindig nem akarok alkotmányos alapjogot korlátozni, hanem pontosan az ilyen karácsonyos esetek miatt is örülnék neki, ha a kormánynak kötelessége lenne a propaganda és népbutítás helyett normálisan tájékoztatni a népet.
2021. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
35%
De ezért kérdeztem, hogy akkor miről van szó, abból indult ki az egész, hogy a hülyéktől el kéne venni a választójogot...
2021. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
70%

Én csak a válaszaidra reagáltam.

Az, hogy legyen minimum IQ szint a választáson meg csak onnan jött, hogy a kérdező feltette ezt a kérdést. Egyfajta vicc csak, gondolom senki nem gondolta komolyan, aki írta.

2021. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!