Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcinák már inkább a...

A vakcinák már inkább a befektetők, részvényesek pénzéről szólnak nem az emberek életéről?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy úgy terjesztett a Pfeizer és a Moderna jó híreket, hogy valószínűleg hatásos lesz az indiai mutáns hullám ellen is, hogy még csak most érkezett meg a tengeren túlra az első minta belőle, soha az életben nem tesztelték.

Persze tudom én, a befektetőknek nincsenek erkölcsi fenntartásai, csak az a cél, hogy maximalizálják a részvény papírja értékét és hozamát.

De azért ez a szintű hazudozás mégis durva. Szerintetek is ez már inkább a pénztől szól, mint humanitárius célt szolgál?



2021. máj. 6. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Ez a vakcina biznisz már csak a pénzről szól
A vakcina gyártók maximálisan humanitáriusak, az ember élet a fontos nekik
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Eleve hibás feltételezés hogy végletekben gondolkozol.
2021. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A Cenz Ura ***** válasza:
89%

mindig is arról szólt


talán a vírust sem a denevér szarta

2021. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Hamis elképzelésekkel és rosszindulattal bármi kihozható.

Csak jelzem, hogy az USA és az EU éppen most egyezett meg, hogy erre az esetre felfüggesztik a szerzői jogot. Vagyis mindenki gyárthat, aki tud.

2021. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Téves elképzelés, hogy csak a pénzről szól. Az oltás utáni nyúvadásszám igazolja, hogy a túlnépesedés csökkentéséról is szó van. Az oltások súlyosbítják a betegség lefolyását.


https://www.youtube.com/watch?v=qCkgarv0HG0

2021. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal többet keresnének a gyógyszercégek a betegek kezelésén, mint a megelőzésében...
2021. máj. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Épp azt teszik. Mesterségesen idéznek elő betegségeket, hogy jó zsíros kezeléseket végezhessenek.
2021. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Így mindenki jól jár: kapitalista gyógyszercégek halomra keresik maguk, az emberek meg kevesebbet szenvednek a földön
2021. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hú de sokan utálják a valóságot. Megértem, azt átgondolni nehezebb, mint téveszmékben, háttérhatalmak által keltett borzongásban élni. És hinni a védelmezőben.
2021. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vettem Pfizert még decemberben 10%+ban vagyok vele
2021. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval akkor össegzem a helyzetet. A nemzeti konzultáció szar, mert nem ad elég választási lehetőséget. A kérdező feltett egy kérdést, majd összesen 2 válaszlehetőséget hagyott, a két legszélsőségesebbet. És lám lám öüsszegyűlt a sok konteós, hogy az oltás az emberek irtásáról szól. :))))
2021. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!