Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem bölcs...

Csak szerintem nem bölcs dolog válogatni vakcinák közül?

Figyelt kérdés
Jobb túl lenni rajta mielőbb..szerintem.
2021. máj. 1. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Már eleve "oltakozni" nem bölcs.
2021. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Csak szerinted meg a fidesznyik megbizottak szerint.
2021. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Engem meg ugy neveltek: "azt kell enned amit kapsz" :) Szoval engem ugy neveltek, hogy vegul is nem lettem valogatos.
2021. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
59%

Ha megtehetem, miért ne választanám a szerintem jobbat?

Nem vagyok veszélyeztetett, regisztráció után kb. egy héttel már adódott lehetőség olyan oltásra, amit jónak láttam.

2021. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező

Egészen a múlt hétig nem volt lehetőség válogatni. De akinek nem volt sürgős, annak volt ideje kivárni azt, amikor már megteheti.

Az nem bölcs dolog hogy valaki veszélyeztetett és mégis válogat, ami miatt talán túl későn vagy meg sem kapja a védőoltást, mert belehal a járványba - holott egy időben megkapott más vakcina az éltét védhette volna meg.

Most viszont, amikor már ott van 4-féle is, most nem gáz ha valaki válogat.

Nem ugyanaz ha az éhező mond nemet egy almára, mert neki nem az a kedvence - és lehet hogy éhen hal mielőtt egy másikat kaphatna, vagy ha bemész a boltba ahol 4-féle alma áll a polcon és te megveheted bármelyiket.

2021. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére nem kell válogatnom, mivel GMO vakcinával nem oltakoznék az egyetlen ami nem az, vagyis a kínai meg van dögivel.
2021. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem: hót mindegy mivel oltanak, csak legyen valami. Azzal, hogy várakozok a "legjobbra", magamat, a környezetemet is veszélyeztetem. Nekem nincs mit vesztenem, azért gondolom ezt.
2021. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen kockázatot vállal vagy nem vállal. Ez vonatkozik az egyes vakcinák esetleges mellékhatásaira vagy hatékonyságbeli különbségeire és arra is, hogy a hezitálás miatt esetleg elkapja a vírust.
2021. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy milyen kockázatot vállal vagy nem vállal. Ez vonatkozik az egyes vakcinák esetleges mellékhatásaira vagy hatékonyságbeli különbségeire és arra is, hogy a hezitálás miatt esetleg elkapja a vírust."


És honnan is tudja ő, hogy mi mennyire kockázatos? Pár netes cikk?

2021. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!