Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az utóbbi egy-két évtizedben...

Az utóbbi egy-két évtizedben kivándorolt magyar nagyrészt milyen politikai beállítottságú?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 17:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért ne beszéljetek sületlenségeket, hogy Berlinben budapesti árakon lehet ingatlant vásárolni.

Én mondjuk Münchenben lakom 2 szobás 95-ös építésü lakást bérlek belváros közelben, és erre fieztek havonta 900 eurot.Ugyanilyen lakásokat lehet vennia lakótelepen kb 200-250 millió euróba kerülnek. És ez még München(!), Berlin még drágább ilyen szempontból.

Ami az eredeti kérdést illeti, megosztottak politikailag az elmúlt évtiezdekbenkülföldön szerencsét próbáló magyarok.

2021. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8: kint összeszedi a pénzt, aztán itthon vesz
2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Légyszi ne írjatok ilyeneket, hogy 200-250 millió euróba, avagy 72-90 milliárd forintba kerül egy lakótelepi lakás Németországban. Megöli a beszélgetést.
2021. máj. 8. 08:40
 14/20 anonim ***** válasza:
13-as: Te is megnézheted nyugodtan német ingatlanoldalakon,hogy annyiba kerül.Ahogy látom linkeltek is már belőle.
2021. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én Olaszországban tanîtok Hungarologiát,régòta kutatom a nyugati diaszpóra történetetét,és én ùgy látom megosztott politikailag,számos jobboldali,de baloldali külföldi szervezetek is vannak.
2021. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14


165 EZER 750 - 304 EZER 500 euró szerepel a linken, nem pedig MILLIÓ.


Általános iskolás vagy még, ha megkérdezhetem?

2021. máj. 8. 10:20
 17/20 anonim ***** válasza:

200-300 ezer euro,az 100 milliò forint körül van, az ùj épîtésű lakások 500 ezer euro körül vannak,ami 200 milkio ft körül van

Szerintetek egy régebbî épîtésű 2 szobás lakás 100 milliò ft körül van Budapesten? Egy ùj épîtésű két szobás lakás meg 200 milliò Budapesten?

2021. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Megnéztem az ingatlan.comon, és a BP. XIII. kerben megközelítőleg 1,2 milliós négyzetméterár az átlag, az V. kerben pedig 1,2-4 (biztos van több is) milliós, szóval annyival azért nem vagyunk lemaradva. A német keresetek pedig valszeg minimum háromszor annyi eurósak, mint itthon, szóval a kelet-nyugat különbség még azért elég markáns.
2021. máj. 8. 11:45
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, Németországban 2-300 millió ft körül van átszámolva egy kétszobás lakás,ennyiből BP-n nem sima lakást veszel,hanen már majdnem a Ròzsadombon veszel villát.
2021. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Pártügyileg a kivándoroltak nagy többsége ellenzéki. (Mivel nem elégedtek meg a magyarországi életminőséggel és nem tudnak megélni az itteni bérből.) Ideológiailag egészen változatos: balliberálistól nemzeti radikálisig mindent lehet látni.

Ez az ellenzékiség azért nem látszik a szavazati eredményeken, mert a magyarországi lakcímmel rendelkező és külföldön tartózkodó magyarok számára nem engedélyezték a levélszavazást. Így pedig maradtak a Trianonban elcsatolt területek állampolgárai. Ők pedig nagyrészt Fideszesek...

Így hozza ki a kormány az ellenzék többségéből a saját győzelmét.

2021. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!