Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged zavarna ha Magyarország...

Téged zavarna ha Magyarország nagyobb számban fogadna be gazdasági és politikai menekülteket?

Figyelt kérdés

#menekült #Befogadás..
2021. máj. 9. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarna.
A gazdasági menekülteknek nem örülnék, a politikai menekültek jöjjenek.
Nem támogatom a menekülteknek befogadását.
Egyéb.
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Támogatnám, de csak csajokat.
2021. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Csak a pirézeket kellene befogadnunk.🤡
2021. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Engem csak az antiszociális csövesek, bűnözők és terroristák zavarnak. Más jöhet.
2021. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Igen, zavarna. Ha valaki tényleg politikai menekült, az az első biztonságos országban ott akar maradni. Namost, szomszédos országok közül egyikből sem jönnek politikai menekültek.


A gazdasági menekültek közül a tanult értelmes réteg jöhet, aki hasznot hoz, de csak úgy minden csövest nem lehet befogadni mert fos országból jött. Max kutatókat meg ilyeneket lenne érdemes.

2021. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Én önző vagyok, szerintem Magyarországnak a saját érdekeit kellene leginkább szem előtt tartani. Nem azt kellene nézni, hogy Magyarország kiknek tudna leginkább segíteni, hogy tudnánk leginkább kellemes új környezetet biztosítani a menekülteknek, hanem azt kellene figyelembe venni, hogy kik azok akikből leginkább profitálni tud az ország. Ezért például a franciaországi zsidó vagy a dél-afrikai búr menekülteket, kameruni orvosokat, kárpátaljai ácsokat, Kínából elmenekülő antikommunista, pártellenes üzletembereket befogadnám, de a szomáliai analfabéta halászokat, szudáni kecskepásztorokat, palesztin menekülttáborokban tengődőket nem fogadnám.
2021. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!