Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért gondolják egyesek azt,...

Mért gondolják egyesek azt, hogy meg lehet úszni az oltást?

Figyelt kérdés

Jó hogy most jön a nyár és kb. mindenben enyhítenek de közben meg el fog múlni a jó idő és amint megint többet leszünk zárt terekben megint be fog robbanni a járvány és még ilyen 50%-os átoltottság mellett is simán jobban tud terjedni a covid mint az influenza.


Szóval szerintem eléggé logikus feltételezés, hogy aki sportolni(kondi terembe, uszodába ... járni) szeretne vagy színházba vagy más ilyen viszonylag zárt helyeken közösségbe annak csak az oltás az opció.



2021. máj. 10. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha "berobban" a járvány, úgyis bezár majd megint minden és lehet mákos sütit sütni az igazolványokkal.

Ha visszavonul, akkor pedig azért veszti jelentőségét az egész "védettségi" történet.

2021. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha ismét berobban a járvány, akkor az oltásellenesek lesznek csak lekorlátozva, a többieket hagyják élni. Védettségi nélkül kijárási tilalom lesz. Ha nem tetszik, oltasd be magad.
2021. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Sportoláshoz nem feltétlenül kell sportlétesítmény(futni, kerékpározni bárhol lehet, súlyzós edzés is megoldható terem nélkül). Színház, szórakozóhelyek nem érdekelnek, Moziban szökőévente egyszer van olyan film, amiért hajlandó vagyok pénzt adni. Csomó program van, amihez nem kell a védettségi kártya, csak fel kell találni magad. Szóval nálam nem nagyon tudják kikényszeríteni az oltást és nem is fogok élni vele.
2021. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Akkor szerinted hiába lesz minden második ember beoltva jobban fog terjedni a járvány , mint mikor senki se volt ? És ez miben fog megvalósulni szerinted , hogy jobban terjed ? Többen fognak meghalni? Kik fognak meghalni?
2021. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem hasznos dolog az oltás, de szerintem nem lesz "berobbanás".
2021. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert még lehet úszni. Semmiben nem lesz kevesebb életem nélküle. A legtöbb igazolványos programra úgysem járok.
2021. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindent meglehet úszni :)
2021. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Az immunrendszer is opció, valahogy teljesen elfelejtették egyesek a létezését. A természetes fertőződéssel szerzett immunitásnál semmi jobb és tökéletesebb opció nem létezik!!!
2021. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Moziba, színházba, étterembe eddig jártam, s ezután se fogok, nekem nem hiányzik az a sok ember. Sokkal nagyobb érték a barátnőmmel főzni, vagy megnézni egy sorozatot. Aki akarja oltassa magát nyugodtan, én nem ítélem el, szemben velük.
2021. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
eddig se jártam***
2021. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!