Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy Orbán olyan...

Mit szóltok, hogy Orbán olyan vakcinát adott nekünk, amelyet a WHO is kizárólag nyomor negyedekben engedélyezett "jobb a semmi" alapon?

Figyelt kérdés

[link]

"A WHO engedélyt adott a vészhelyzetben levő szegény országok számára, hogy használják a Sinopharm kínai vakcinát. Az engedélyezés egyértelművé teszi, hogy erre a nagyon szegény afrikai, latin-amerikai és ázsiai országok miatt került sor, akik nem jutnak hozzá a normális nyugati vakcinákhoz. Az engedélyezés kiemeli azt is, hogy erre vészhelyzetben kerülhet sor, csak abban az esetben javasolják, ha sürgős beavatkozásra van szükség és nincs más elérhető valódi vakcina. "

Mi meg Európában egyedüliként ezzel oltakozunk. Még Bulgáriában, sőt Ukrajnában sem engedélyezték. Sehol!

Na ezek után mondja valaki, hogy valójában nem egy nyomor ország vagyunk. Húha.



2021. máj. 11. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Azta milyen felvilágosult igazmagyar testvér! Nepszava.us, a hiteles hírportál 😎
2021. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező! Te ezért most pénzt kapsz?
2021. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
12: nem, igyen hülye. 🤣🤣🤣
2021. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Látom sokaknak most fáj, hogy kiderült valójában mennyit ér Orbánnak egy magyar ember élete. Annyit mint az arab/indiai segédmunkás páriáknak, annyit mint egy afrikai nyomor negyedben élőben. Semmi többet. Ez a ti királyotok, hajrá.
2021. máj. 11. 21:11
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Na, mint megtudtam már attól is fideszes vagyok, hogy ezt a szennyoldalt nem tartom hiteles hírportálnak 😆 Eddig még csak azért voltam fideszcsicska mert nem szeretem Karácsonyt 😆
2021. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező neked komoly problémáid vannak. Minden orvos, szakértő már azt mondja bármelyik vakcina jobb mint a virus.

Ne vigyél ideologiai kérdést egy technologiai kérdésbe.

Pfizerről is nost derülnek ki a negativ dolgai.


Kína egy fejlett ország. Az hogy nagyhatalmi játszmákban ellene megy a játék szinten ezt bizonyitja.

2021. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%

Egymillió főre vetített covid halálozás :

USA 1765

Kina 3,47

2021. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, de szépen helyre lett rakva a kérdező és a nevetséges "forrása", én már csak egy kávét kérek. :)


A Népszava.us-t a Bartus nevű munkanélküli elmebeteg ballib bérhazudozó állat szerkeszti, és kormányoldalról azért roppant előnyös a munkássága, mert még akkor is ismételgeti a lejárt lemez DK-s baromságokat, amikor utóbbiak azt már rég levették a műsorról, hogy ne rontsa tovább a népszerűségüket. Jó példa erre a mostani, keleti vakcinák elleni kampány is. A DK rég már eltüntette a kínai vakcina ellen indított petíciót, mintha soha nem is létezett volna, de Bartusra mindig lehet számítani. Ő - szándéka ellenére - a mai napig gyengíti ezzel a bukott kampánnyal kedvenc pártjait, és dolgozik keményen a Fidesz következő kétharmadáért. Remélem, Rogánék fizetnek neki legalább valami kis alamizsnát, igazán rászolgált ez az idióta dzsungelharcos.

2021. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék az UAE-ben nyomorogni...
2021. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az a szégyen, hogy politikai ügyet csinálnak ebből, hogy mi honnan származik.


Valószínű egyiket sem hülyék fejlesztették ki, de ugye manapság mindenki doktor és professzor is egyben, és keni vágja a témakört, az mindegy, hogy suliban majdnem megbukott bioszból, de a vírus témát keni vágja.


Szóval elég szánalmas mikor valaki ilyen indokot hoz fel, hogy ez azért jó, mert amerikai, az azért nem jó mert kínai, miközben az emberek 99,99%-a köztük én is, nem tudunk semmit erről a tudományágról.

2021. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!