Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kamu a rezsicsökkentés?

Kamu a rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés
Igaz hogy van rezsicsökkentés? Vagy ezzel etetik a nyugdíjasokat? (Én valahogy nem vettem észre semmiféle csökkenést..)

2021. máj. 11. 21:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#7 na még egyszer: [link]


Rezsicsökkentés nem történt, csak reklámozva volt kamu adatokkal.


Mondom, csak egy csöki előtti, és egy utáni számlán kell összehasonlítani a gáz egységárát (nyilván azt se tudod mi az az egységár).


Én megtettem 2016 nyarán egy friss számlával, egy 2011 közepit elővéve, mert feltűnően nem fizettem kevesebbet.

És lám, filléres különbségek voltak az egységárban, a "rezsicsökkentés" előtti javára (az volt olcsóbb hangyakukinyival).


#9 a "konkrét mértéket" a wish-en is ráírják a cuccokra, csupa 70-90%, csak aztán az értelmes ember rákeres máshol mennyibe kerül, és kijön, hogy 0%-al is ugyanannyi máshol :)

Én amúgy qvadrolliókat takarítottam meg 🤣

2021. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!