Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetséges hogy szitne...

Hogy lehetséges hogy szitne eltűnt a covid?

Figyelt kérdés

Nézzük akkor a tényekehet... 800 ezren estek már át a covidon összesen. Ennek kb a felében már nincs antitest, tehát elkaphatná újra. Megkapta az oltás 4-5 millió ember, csak az a bibi hogy az első adag NEM nyújt védelmet. Aztán megnyitottak mindent. A második adagot a lakossághoz képest még csak kevesen kapták meg, és leginkább az a réteg aki amúgy sem terjeszti. Fiatal között akik élik az életet rengeteg az oltásellenes, vagy aki esetleg nem az, az még nem kapta meg a másodikat (de ismerek olyat hogy az elsőt sem).


Na akkor hogy a jó istenbe nem terjed a vírus? Hogy tűnhetett el mégis? Nem cringe már kicsit másodszor is eljátszani hogy nyárra csak úgy hopp megugrik? Gondolom augusztus utolsó hetében majd jönnek a hírek hogy Pesten már kimutatták az indiai tripla giga mega mutánst ami ellen semmi nem véd, 2022 májusig lezárás..


Miért nem nyitják ki a szemüket már végre az emberek?



2021. máj. 13. 05:52
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanaz, mint tavaly ilyenkor. Alap fizika meg biológia.


A vírus kis folyadékcseppekben közlekedik, nem önállóan repked a levegőben. Mostanra eltűntek a reggeli mínuszok, kevésbé párás a levegő, a nappali maximum meg lassan eléri a 30 fokot. A cseppecskék kiszáradnak, a vírus meg kinyiffan. Azaz a levegőben repkedő víruskák létszáma erősen fogyatkozik, és az életkilátásaik nem túl jók.


Ha nem lett volna a márciusi-áprilisi ősz, az egész harmadik hullám se lett volna. Nyilván segítenek az oltások is, de inkább abban, hogy ha visszajön a hideg, nyirkos idő, akkor ne tudjon újra elterjedni.

2021. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Megugrikkal kicsit félreérthetően fogalmaztam ebben a szövegkörnyezetben, úgy használtam mint amikor a vadász elől megugrik az állat.


6/10

De a fertőzésen átesettek pont ezért kapnak 3 (?) hónapig érvényes kártyát, mert utána már a hivatalos álláspont szerint nem védettek. Persze lehet azzal jönni, hogy biztos egy részükben még sejti szinten kimutatható, de ezeknek az aránya elenyésző lehet. Érv ez mellett az is, hogy egyre többen kapták el másodszor a harmadik hullám vége felé.



7/10 anonim

1, Nem tartom reálisnak, hogy 4 millióan átestek rajta. Nyilván voltak teljesen tünenmetesek, de ez nem milliós nagyságrend. Mondjuk ennyi erővel... nagyon veszélyes egy vírus lehet az, amit egy 9 milliós ország majdnem fele kap el úgy, hogy nem is tud róla :D akkor most a nátha veszélyesebb? Ez a gond ezekkel a covid érvekkel hogy az összes egy bődületes ellentmondás


2, Nem, az első adag nem véd. Ezért kell második (boooooom), sőt az oroszból a harmadikat is pedzegették egy időben.


3, Tehát szarrá van manipulálva az egész. Mondjuk ez bizonyos értelmiszint felett világos mindenkinek szerintem.


4, Fognaki is még meghalni, kell egy bizonyos idő amíg "kifut" a harmadik hullám. Gondolom az megvan hogy akik tegnap meghaltak azok nem mostk kapták el a vírust az elmúlt pár napban. Illetve ha már itt tartunk Bátran oszd el egy tetszőleges számmal, de legalább 5-el a halott számot ;) Nálunk az a divat, hogy ha autóbalesetben halsz meg és Covidos vagy esetleg akkor Covid halott vagy.

2021. máj. 13. 07:11
 13/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy akik a melegre fogják azok hol élnek amúgy. 30 fokok???? He?
2021. máj. 13. 07:12
 14/47 anonim ***** válasza:
40%

Mi olyan fura ezen, egyre többen vannak beoltva két oltással, kb 2.5 millió ember, az első oltás is nyújt minimális védelmet, bár közel sem eleget, és egyre jobb az idő, az emberek szervezete kezd hozzájutni a vitaminokhoz.


Én napi 560 megbetegedésre meg nem nagyon mondanám hogy eltűnt, csupán megcsappant.

2021. máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
62%

Én kész vagyok elfogadni neked kérdező, hogy manipilálják a számokat, meg mindent. De azonkívül, hogy leÍrtad az észrevételed, illetve azt, hogy bizonyos értelmiszint felett...meg Miért nem nyitják ki a szemüket....



De azt, hogy miért is manipulálnak minket, azt nem írtad. Tehát kedves kérdező, én érdeklődve olvasnám, hogy mi az amit nem veszek észre?

De akárki válaszolhat nekem, győzzetek meg, hogy ennek a manipulálásnak van a hátterében olyan dolog, amiért megéri az embereket manipulálni!

2021. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
49%
#11.. es azokban az orszagokban ahol alaobol 30 fok (felett) van egest evben?
2021. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
2,5 millió ember szerintem nem olyan hű de sok, és akkor ebből lecsaphatnál akár 1 milliót, mert nem a 80+os kisnyugdíjas cipelte szét eddig sem a fél városon keresztül a vírust.
2021. máj. 13. 07:17
 18/47 anonim ***** válasza:
79%

"Nem tudom hogy akik a melegre fogják azok hol élnek amúgy. 30 fokok???? He?"


Tegnap délután 27 fok volt. Lehet, hogy nem barlangban kéne élni...


Csak mert kicsit felhősebb lett 1-2 napra, attól még a tendencia változatlan. Egyébként most is, reggel, borult idő mellett 13 fok van, nem -5, mint április elején.

2021. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Igen? Hol? Azért mert nálad 27 fok van lehet ám hogy nem az egész országban van ennyi. Nálunk reggel 5kor felhőszakadással indult a nap, utána délig esett. A 27 fok meg nem 30. Covid hívőknek divat tetszőleges kerekíteni minden értéket amúgy? :D
2021. máj. 13. 07:19
 20/47 anonim ***** válasza:
37%
Mindig van ilyen gödénygyíkemberlaposföldhívő.. uncsiiii elmagyarázni ezredjére is
2021. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!