Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek, akiknek Karácson...

A fideszesek, akiknek Karácsony Gergő angoljával van baja azoknak a csont fideszes Vida Ildikó smafu? Na nem mintha Orbán olyan profin tolná,

2021. máj. 13. 21:03
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
71%

"miért kért bocsánatot? Mert látta, hogy másokat ez felháborított és megbánta, hogy ezt mondta."


Becsülendő dolog bocsánatot kérni, de inkább csöndben maradt volna mielőtt hibázott. Úgy látszik Karácsony Gergelynek nem kell angolul beszélni, anélkül is tud kavarni egy kis sz@rt a fejére. Ahelyett hogy magyar lapon keresztül magyar embereknek jelentkezett volna lehetséges miniszterelnöknek, külföldieknek jelentette be. Kimondta bizony a legnagyobb különbséget a külföldieknek, bár még mindig nem értem mire akart ezzel utalni: „Orbán alacsony és kövér, én viszont magas és vékony vagyok." Azt eddig is tudta mindenki aki nem vak hogy Orbán alacsony és kövér, Karácsony pedig magas és vékony. Egy miniszterelnök jelöltnek nem a arról kellene beszélni hogy miben jobb a másiknál? Talán csak nem arra szeretett volna kijukadni, hogy mivel ő magasabb és vékonyabb mint Orbán felsőbb rendű? Ezt hívom én a szavazók tudatos manipulálásának, szavazatok rám külső alapján mert az olyan lényeges az ország szemszögből figyelve, hogy szebb vagyok mint a másik!

Ha egy Fideszes politikus hasonló dolgokat ejtenek ki a száján mint egyes ellenzéki politikusok, akkor bevonulna az ENSZ, elvennék az uniós pénzeket, a világsajtó Magyarországról cikkezne és hogy mit mondott az a pár politikus!

2021. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
21%

#50 Nem értelek, ott van az orrod előtt:

"48/50 anonim ***** válasza:

"Nem kell nyelvésznek lenni, egy középfokú nyelvvizsgával rendelkezőt kérdezz meg és kész. Nem fogok vele arról vitatkozni, hogy helyes-e, mert mindenki, aki egy kicsit is tud angolul, az tudja, hogy ez úgy értelmetlen, ahogy van. Kész."

Megkérdeztem és más véleménye volt. De mondogasd csak tovább a sajátodat ha nincsen jobb dolgod. Helyes vagy nem helyes nem érdekes lényeg hogy amit mondott az megállja a helyét. Nem lehet mindenkitől elvárni hogy tökéletes legyen."

Ez az utolsó mondat.

2021. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
37%

#51 Sokkal valószínűbb hogy ez éppen úgy egy előre jól megkomponált mondat volt amit el kellett mondania, mert a felkészítői kitalálták neki, mint Bangónénak a patkányozása meg a többi baromság is.

van egy réteg aki ilyenekre rögtön tapsol és úgy érzik a ballibek, hogy hozzájuk is kell szólni időnként, mert akkor elkönyvelik hogy IGEEEEN ő pont azt mondta ki amit én gondolok - és meg is van a szavazat, mert nekik több már nem is kell.

Az ilyen emberekhez az utólagos bocsánatkérés híre, jelentősége pedig már nem jut el. Azon rágódnak azok akik egyébként sem szavaztak volna rá.

2021. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
41%
53 asnak igaza van, biztos nem spontán volt Karacsony részérol egy ikyen kiszolás.
2021. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!