Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy csont fideszes városban...

Ha egy csont fideszes városban ellenzéki kitűzővel megyek majd az EP választásra kiutálhatnak? Nem mintha érdekelne mert úgy sem itt akarok majd dolgozni az egyetem után.

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy azért rúgtak már ki embereket mert nem osztották a fidesz véleményét. Pedig állítólag o1G nem szereti a bosszút és sosem vetemedne arra hogy elhallgattassa azokat akik nem értenek vele egyet. (ja de)
2019. márc. 9. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Én meg azt hallottam, hogy akkor útálják ki az embert, ha amunkahelyen nem szeidja az öreg komcsikkal a kormányt.
2019. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nyilvánvalóan nem igaz.
2019. márc. 9. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Pedig amit írtam az a valóság, amit meg te az kérdésnek álcázott propaganda.
2019. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Mi értelme lenne, hogy abba mész??

Én se értek egyet a fideszes politikával és az állandó Sorosozással, de nem égetném magam ilyennel. Hogy mi a politikai nézetem az rám tartozik, ha szóba jön akkor elmondom a véleményem, de ennek nem látom értelmét, hogy kitűzővel jelenjek meg bárhol is. Ellenzékiek se fogják azt gondolni, hogy te majd ettől leszel vagány csávó. Nekem is van Székely és Magyar zászlóm is itthon és mégse rakom ki a házra, mégse sétálgatok azzal az utcán. Az eszme az benned él, nem kell ezt mutogatni.


Munkahelyet illetően lehet sok fideszes van, de azok is akkor fideszesek csak mikor a támogatást kell felvenni, de ugyan úgy szidják. Értelmiségi körben ugyan úgy szidják a fideszt mert a dolgukat nehezíti csak megfele, pl a gyermek egyetemi oktatását és a későbbi lehetőségeket. A környező falvakban ugyan úgy szidják a fideszt, mert nincs munkahely. Többen 70-100km buszoznak, hogy munkába mehessenek egy gyárba, ahol kicsit emberségesebb a körülmény, de a pénz ugyan úgy kevés, de nem tudnak máshova menni, mert nincs lehetőség, vagy oda mennek vagy érettségivel elmennek a baromfiba. Több mint 4 buszt indít a gyár reggel útnak innen és viszi a gyárba a dolgozókat majd haza. De ugyan így az esti műszakot is. De több különböző távolabb eső településről is ugyan úgy mennek azokba a gyárakba buszok, mert ott lenne munkahely, de munkás nincs, itt meg van olyan ember aki dolgozna, de nem tud.

Egyedül a cigányoknak, ukránoknak és a vezetői pozícióban lèvő emberekbek jó a fidesz, senki másnak. Szóval megnyugodhatsz, nincs olyan sok fideszes.

2019. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Zavard meg az embereket: tüzd ki többféle párt jelvényét.
2019. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó érzés lenne megmutatni neki hogy nem mindenki agymosott a városban mint ők.
2019. márc. 9. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha meg akarod veretni magadat, akkor csináld.
2019. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az mondjuk révész martinusznak is bejött :D
2019. márc. 9. 13:42
 9/12 anonim ***** válasza:

"Jó érzés lenne megmutatni neki hogy nem mindenki agymosott a városban mint ők."


És mivel tudod bizonyítani hogy te nem vagy az?

2019. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdeztem, nem cseszegetésből, mert az hogy O1G-zel és azt majmolod amit a médiában hallasz az azt tükrözi hogy nincs egyetlen önálló gondolatod sem politikai téren ami azt jelenti hogy ugyan olyan megvezethető ember vagy mint akiket te megvádolsz
2019. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!