Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a magyar...

Mit szóltok, hogy a magyar kormány annyira alkalmatlan, hogy még egy működő mobil applikációt is képtelen kifejlesztetni?

Figyelt kérdés

[link]

És ezek vezetnek egy országot? Én magam is mobil alkalmazás fejlesztő mérnök vagyok, ez az app egy nagy nulla, 100szor komolyabbakat fejlesztettem már egy magam, külföldi cégeknek. A kormány embereinek mégsem sikerült xD

Biztos, hogy alkalmasak?



2021. máj. 14. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Kis iskolas vagy te nem fejelszto
2021. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fejlesztettem én már német, svájci, francia, svéd és ausztrál alkalmazást is. :)

Irigykedsz első?

2021. máj. 14. 18:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Mészáros Lőrinc biztos 200 ezer forintos fejlesztőkkel akarta megoldani :D
2021. máj. 14. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Sd
2021. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mindentudó99 ***** válasza:
44%
Gondolod hogy a kormány csinálta?
2021. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Ja, mert szerinted a kormány fejleszt egy appot. :D


Amúgy nekem minden simán ment, a telepítés is, és az oltásigazolás lekérése is.


Szerintem te nemhogy fejleszteni, de használni sem tudsz egy ilyet. Az, hogy mindig vannak bénák (vagy fiktív bénák, akiket az ellendrukker újságírók kreálnak), a világ még működik.

2021. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kormány bízza meg a készítő céget, ami nyilván haveri cég.
2021. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lölő volt túl smucig, milliárdokat kapott és gondolom legalja gyorstalpalósokkal akarta fejleszteni.

Vagy épp a Fudan egyetem hallgatóival :D

2021. máj. 14. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kolléga!

Ez az alkalmazás nem vádolható egyszerűséggel, egy nagyobb alkalmazás részeként üzemel, beépítve egy sokkal általánosabb egészségügyi rendszerbe, ami nélkül nem lehetett semmit sem elintézni a rendszerben. Részt vettem egy ilyen komplett egészségügyi alkalmazás tesztelésében, amiben sok különböző funkció van. Nem hiszem, hogy ez pár sorral megoldható. Ha mégis, akkor zseniális.

Nem az a gond, hogy az alkalmazás nem volt elég bonyolult, hiszen akkor nem lehetett volna elvégezni mindazt, amire készült. Hanem az, hogy nem számítottak ekkora terhelésre, így a teszteket sem végezték eszerint.

2021. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!