Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Karácsony hívők tisztában...

A Karácsony hívők tisztában vannak vele, hogy a mögötte állók Gy.Németh Erzsébettől kezdve Draskovicson át, egészen Gaál J- ig mind mind Gyurcsány egykori miniszterei, államtitkárai???

Figyelt kérdés
Karácsony egy báb, ha esetleg őt miniszterelnöknek választanák az egyenlő lenne azzal, hogy totálisan visszahozzuk a Gyurcsány korszakot... szerintem simán Fletó irányítaná, lehet meg is puccsolná, mint Medgyessyt!!

2021. máj. 15. 11:20
1 2
 1/14 hájaaa ***** válasza:
70%
Ja...és?
2021. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Kit érdekel?
2021. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Engem pl igen, de szerintem sok ember nincs tisztában ezzel 😳
2021. máj. 15. 11:38
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Karácsony még az előválasztás döntőjébe se került be. 2 fordulós lesz, oda csak 3.-an kerülnek be.


Mit aggódsz, ha megnyeri a pre-election, az se biztos hogy az elnökválasztást nyeri.!


Nos, bárki lesz a jelölt, Klári, Peti, Andris, vagy a Joci, vagy a másik Peti egy ami biztos.


1. X párt egy része nem feltétlen szavaz akonkurensre és fordítva.



Tehát ez az összefogdosósdi, a visszájára is elsülhet,


1 van aki közös listára nem szavaz; legyen az balos, aki nem szavaz jobbra, fordítva

2021. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Én egyszer feltettem nekik a kérdés, hogy Draskovicsnak milyen tapasztalata van közlekedés terén, ami miatt megkapta a munkát. Az volt kb. a válaszuk, hogy nyílt pályázaton ő volt a legalkalmasabb személy. Rosszabbak, mint az orbán fanok.
2021. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hájaaa ***** válasza:
40%

#5

Kaptál választ? Igen

Most felteszel egy ilyen kérdést kapsz választ? Nem

tényleg jobb...

2021. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Tessék???
2021. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként kérdező, tisztában vagy vele, hogy az általad felsoroltak hozzá nem értésben, pofátlanságban és arroganciában a fasorban sincsenek a Fidesz prominenseihez (pl. Kövér László, Hollik István, Németh Szilárd, (CEU-s) Kovács Zoltán, stb. stb.) képest? Annak idején azt hittem, Gyurcsánynál nem jöhet rosszabb. Hatalmasat tévedtem.
2021. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8# nem osztom a véleményed, de nem is ez most a kérdés...
2021. máj. 15. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a baj, hogy kinek az emberei, hanem a szakértelem valahogy kevésnek tűnik. Sajnos ugyanez érvényes a jelen kormánypárt tekintetében is.
2021. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!