Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ szavazók! Ti is azért...

FIDESZ szavazók! Ti is azért szavaztok a FIDESZ-re mert jól éltek?

Figyelt kérdés

Engem a saját jólétem és gazdagodásom érdekel kizárólag, a többi nem érdekel, az se zavar ha a fél ország éhen hal.


A FIDESZ-es kapcsolataimnak köszönhetően jobban élek az elmúlt 10 évben mint akármikor, természetesen rájuk szavazok.



2021. máj. 15. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Az én nem hiszen,hogy a félország éhen halna.Tény,hogy vannak szegények,de nemcsak MAgyarországon, hanem Svájcban,Németországban meg Amerikában is.
2021. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Itt a példa rá, hogy szarember is lehet őszinte!
2021. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem, gyakorlatilag nem élek túl jól. De elnézve az ellenzéki felhozatalt, tarrok tőle hogy ha rajtuk múlna, csak még rosszabbul élnék.
2021. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Átlátszó provokáció.
2021. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván provokatív a kérdés, de ettől függetlenül igen, ezért szavazok a Fideszre. Nem vagyok NER lovag és krumplit sem kaptam senkitől. A munkám van jobban megbecsülve, mint Gyurcsányék idejében. Értem, hogy ebben a rendszerben meg másoknak rosszabb, de most mit várnak tőlem? A saját jövőm ellen szavazzak?
2021. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Jobban élek mint az MSZP idején, nincs Fideszes kapcsolatom, nem ezért szavazok rájuk. Hanem azért mert nincs alternatíva aki nyerhetne és értelmes lenne. Ez az összefogás meg valami vicc. Saját véleményükért nem tudnak kiállni, minden héten mást mondanak. Előbb szavazok a macskámra mint ezekre a bohócokra.
2021. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

"A munkám van jobban megbecsülve, mint Gyurcsányék idejében."


Mert még véletlenül sem az van, hogy volt egy gazdasági növekedés és a munkád let jobb a tapasztalatodnak hála, hanem mert a "zorbánékmegbecsülnek". Ébredj föl pajtás, nem Viktorka adja neked a több pénzt, hanem a világgazdaság növekedése és Te magad.

2021. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Valamivel jobban élek, igen, de ettől még megfontolnám, hogy szavazzak másra, ha lenne legalább valamiféle vállalható választék - de nincs.
2021. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
#7 máskor meg arról van szó, hogy Orbánék tönkretették a gazdaságot. Most hogy van ez? Ha rossz történik, azért Orbán a hibás, ha jó történik, az csak véletlen?
2021. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Én azért szavazok a Fideszre, mert az ő kormányzásuk szinte minden mutató szerint sikeresebb.
2021. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!