Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kinai oltás miatt diszkrimin...

A kinai oltás miatt diszkriminálva lettem. Mikor fog vége lenni az egész háborúnak?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg,hogy a munkahelyemre nem mehetek vissza júliusig. (Nyugat-EU)

mert a keleti oltásokat nem fogadta el az EU. 1 hónapom volt,hogy beoltassam magam igy csak keleti vakcina volt.


Köszönöm szépen kedves kormányunk.....



2021. máj. 16. 10:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is egy ismerősöm Astrától vakult meg.


Melyek voltak a bejelentett súlyos mellékhatások?


A súlyos események felsorolásánál a briteknél használt mindkét oltóanyagra vonatkozóan megadjuk, miről számoltak be a legtöbben az oltást követően.


Arci bénulások (Biontech/Pfizer 193, Astrazeneca 88)

Arci duzzanatok (Biontech 230)

Trombózisok (Biontech 10)

Trombopénia (Astrazeneca 35, Biontech 13)

Vérképi zavarok (Astrazeneca 1098)

Cerebrovaszkuláris (agyi ereket érintő) események (Astrazeneca 41)

Agyvérzés (Astrazeneca 7)

Stroke (Astrazeneca 9)

Megvakulás (Biontech 15, Astrazeneca 28)



[link]

2021. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Mert a kínai oltás olyan, mintha nem is kaptál volna semmit. Ha nem hiszed, csináltass antigén tesztet.
2021. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a WHO miért adott rá engedélyt?
2021. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
A WHO-ban Kínának óriási befolyása van, úgyhogy én azt az engedélyt nem venném készpénznek. Még így is kénytelenek voltak megjegyezni, hogy időseknél nem feltétlen hatásos a cucc. Szerintem az, hogy az EU 27 országából csak mi használjuk, elég sokatmondó. Ja és véletlen mi vagyunk az az ország is, ami horribilis hitelekért vasutat meg egyetemet épít Kínának a saját területén. Micsoda véletlen, mi?
2021. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

#34

Akkor ne vedd készpénznek a nyugati vakcinákat se, mert a nyugati országoknak meg az EU-n belül van óriási befolyása.

A Sputnikot is csak mi használjuk az EU27-en belül. És lám, hamarosan engedélyeztetve lesz! Ugyanez lesz a kínaival is.

2021. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!